"To cudowne być z kimś tak bardzo, bez reszty"

Damian Brillowski 2 grudnia 2021 17:50

Dla Anny Przybylskiej - mimo wielkiej sympatii fanów i dużej popularności jaką zdobyła w młodym wieku - największą wartością była rodzina. Jej marzeniem od zawsze było, aby mieć jak najszybciej własne dzieci. Ona sama jako nastolatka straciła ojca i nie chciała, by podobny los spotkał jej dzieci. Dlatego jak tylko poznała Jarosława Bieniuka wiedziała, że to z nim stworzy upragniony dom. Młodzi poznali się w 1999 roku. Półtora roku później zostali parą. Pomimo że nie ślubowali sobie miłości przed ołtarzem, to i tak traktowali siebie jak małżeństwo. Ania często zwracała się do Jarka „mój mąż”. Oczywiście zakochani mieli w planach ślub, lecz przez okrutną chorobę nowotworową aktorki nigdy do niego nie doszło. Gdy odchodziła miała zaledwie 35 lat. Osierociła trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jasia. 

Najpiękniejsze cytaty Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka o miłości

Poniżej prezentujemy tę wspaniałą parę wraz z dziećmi, gdy byli tak bardzo zakochani i szczęśliwi. Większość zdjęć zostało wykonanych podczas sesji dla magazynu VIVA!. Pod każdą fotografią został umieszczony cytat o miłości, uczuciu i bliskości, jakimi darzyli siebie Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk. W rozmowach z dziennikarką Krystyną Pytlakowską nie szczędzili sobie miłosnych wyznań.  

Czytaj także: Planowali ślub, nie zdążyli go wziąć... Oto historia miłości Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

1/9
Anna Przybylska
Copyright @Iza Grzybowska/Voyk
1/9

Gdy się poznali, Ania była mężatką. W wywiadzie w 2005 roku tak mówiła o Jarku: “Chciałam mieć kogoś od początku mojego. Bo mój były mąż przede mną miał dziewczynę, którą kochał. Był więc jak gdyby kimś z odzysku. A dla Jarka jestem pierwszą dorosłą miłością.

2/9
Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Copyright @Zuza Krajewska/Laf Am
2/9

"Ogromnie mi się podobała, nie chciałem więc, żeby stała się tylko przygodą. Imponowała mi tym ,co robiła zawodowo. Ale dla mnie przez kilka lat była jak owoc zakazany. Żona kolegi. I widziałem jak patrzy na mnie swoimi dużymi ślepiami i wyobrażałem sobie różne rzeczy", wyznał piłkarz

3/9
Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Copyright @Iza Grzybowska/MOVE
3/9

Miłość do piłkarza powodowała motyle w brzuchu aktorki. "Wiesz, jakie to cudowne być z kimś tak bardzo, bez reszty? Każdemu życzyłabym takiego partnerstwa jak nasze, takiego kibicowania sobie, radości, z jaką reagujemy na swój widok", mówiła.

4/9
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Viva! 2008
Copyright @Marek Straszewski
4/9

„I po co ja mam szukać kogoś innego? Przecież mój Jarek jest "debeściak", nie da się go z nikim porównać. Dobry, przystojny, pięknie umięśniony! Noszę przy sobie jego zdjęcie. Jeśli mam jakąś pokusę, wyjmuję je i myślę: "Gdzie tamtemu do Jarka”, żartowała Ania.

5/9
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
5/9

Jak w każdym związku, również im zdarzały się kłótnie, ale nigdy nie trwały długo. "Anię łatwo rozśmieszyć. Próbuje nie odzywać się do mnie pół dnia, ale roześmieje się i już jest dobrze", ujawnił piłkarz. 

6/9
Anna Przybylska z dziećmi, VIVA! sierpień 2012, main topic
Copyright @Iza Grzybowska
6/9

Anna zdradziła, że byli trochę jak włoska rodzina. "Jesteśmy krzykliwi, głośni, impulsywni. Potrafię zatrajkotać człowieka na śmierć", podkreślała.

7/9
Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Copyright @Iza Grzybowska/MOVE
7/9

"Przecież małżeństwo nie musi cały czas wisieć na sobie, żeby było wiadomo, że tych dwoje się kocha. To nie jest tak, że ja i Jarek krążymy gdzieś po dwóch orbitach, które czasami się stykają. Mamy jedną drogę. I kierunkowskaz jeden", przekonywała aktorka.

8/9
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, 06.07.2013 rok
Copyright @Kurnikowski/AKPA
8/9

"Z miłością jest jak ze stażem w zawodzie - gdy jest dłuższy, inaczej do niego podchodzisz. Podobnie w związku - po kilku latach jesteśmy zdystansowani, mniej emocji towarzyszy naszej codzienności. Znamy się wzajemnie. Nie popełniamy błędów, jakie mogły zdarzać się na początku", zwierzała się aktorka. 

9/9
Anna Przybylska z dziećmi i Jarosław Bieniuk z dziećmi
Copyright @Iza Grzybowska/MOVE, Zuza Krajewska/LAF AM
9/9

Ania była bardzo dumna ze swojej rodziny, z czułością opowiadała o wspólnej codzienności: "Kiedy Jarek wraca z treningu, w domu może zapomnieć o całym świecie. Kładzie się na kanapie, a dzieciaki po nim baraszkują. Przyglądam się im z poczuciem wielkiego szczęścia, że udało nam się zbudować coś wyjątkowego", stwierdziła. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?