Tom Hanks, Chester Hanks
O TYM SIĘ MÓWI

Uzależnienie od narkotyków, skandale, rozboje... Kim jest Chester Hanks? 

Syn Toma Hanksa otrzymał tytuł „czarnej owcy” rodziny

Olga Figaszewska 21 listopada 2020 14:51
Tom Hanks, Chester Hanks

Tom Hanks jest jednym z najbardziej lubianych i cenionych aktorów na świecie. Fani darzą go ogromną sympatią. To nie tylko wspaniały artysta, a także cudowny mąż i ojciec. Jak każdy rodzic chciałby dla swoich dzieci wszystkiego co najlepsze. Nie udało mu się jednak uchronić syna przed licznymi niebezpieczeństwami. Starszy syn Toma Hanksa i Rity Wilson zmagał się z uzależnieniem od narkotyków. Chester Hanks ma na swoim koncie liczne skandale. A zagraniczne media przyznały mu tytuł „czarnej owcy” rodziny. Jak dziś wygląda jego życie?

Kim jest syn Toma Hanksa, Chester Hanks?

Tom Hanks jest wspaniałym ojcem czwórki pociech. Z pierwszego małżeństwa z Samanthą Lewes aktor doczekał się syna Colina i córki Elizabeth. Po rozwodzie, związał się z aktorką Ritą Wilson. Wspólnie wychowywali dwóch synów: Chestera i Trumana.

Chester Hanks niedawno obchodził 30. urodziny. Początkowo chciał pójść w ślady znanego ojca. Na swoim koncie kilka ról („Projekt X”, „Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki”, „Larry Crowne: uśmiech losu”) ale to muzyka jest jego największą pasją. Syn Toma Hanksa marzy o karierze rapera.

Chester Hanks z mamą, Ritą Wilson:

Rita Wilson, Chester Hanks
Fot. East News

Jednak najczęściej mówi się o nim w kontekście skandali czy rasistowskich wypowiedzi. W ostatnim czasie krytykowano go za posługiwanie się jamajskim akcentem, kiedy w mediach społecznościowych nagrał relację z rozdania tegorocznych Złotych Globów.

Chet długo przysparzał rodzicom wielu zmartwień. Jak donoszą zachodnie media, syn pary przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od narkotyków. Już jako piętnastolatek walczył z nałogiem. Pięć lat temu w jednym z nagrań opowiedział fanom swoją historię. 

„Po prostu chcę wam wszystkim powiedzieć, że byłem na odwyku… i radzę sobie dobrze. Kilka miesięcy temu sprzedawałem kokainę. Tyle jej wciągałem, że zapchałem drogi oddechowe. Nawet paliłem crack. Jeśli mogę się zmienić, ty możesz się zmienić. Jest rozwiązanie”, mówił na Instgaramie.

Chet zawsze mógł liczyć na wsparcie najbliższych. „Jako rodzic kochasz swoje dzieci bezwarunkowo” , powiedział Tom w wywiadzie dla Entertainment Tonight . „Wspierasz ich na każdym kroku”.

W czerwcu 2015 roku Chester będąc pod wpływem alkoholu zdemolował pokój w czterogwiazdkowym hotelu w Londynie. Zerwał ze ściany telewizor ze ściany, a straty oszacowano na kilka tysięcy dolarów.

„Był dość nieznośny, kiedy zaczął pić w klubie. Ciągle powtarzał„ czy wiesz, kim jestem?”, mówił w rozmowie The Mirror jeden z klubowiczów, w którym wcześniej bawił się Chet.

Wszystko wskazuje na to, że syn Toma Hanksa pozostawił za sobą trudną przeszłość i postanowił zawalczyć o nowe życie. Trenuje na siłowni, rozwija swoją karierę. A w 2016 roku został tatą. Na świat przyszła jego córka - Michaiah. W jednym z wywiadów podkreślił, że dziecko na zawsze zmieniło jego życie i dało siłę do podjęcia zmian.

„Zawsze wiedziałem, że potrzebuje dokonać zmiany w swoim życiu, ale nie potrafiłem zamknąć tamtego rozdziału, by zacząć na nowo. Musiało się wydarzyć coś tak uderzającego, jak rodzicielstwo, abym się w końcu zmienił”, mówił w Entertainment Tonight w 2018 roku. 

Źródło: The Sun

Chester Hanks
Fot. Getty Images

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.