Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM SIĘ MÓWI

Jakie potrawy goszczą na wigilijnym stole Magdy Gessler? Restauratorka nie przyrządza ich sama...

Syn gwiazdy zdradził świąteczne menu!

Olga Figaszewska 23 grudnia 2020 12:51
Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Jak wyglądają święta w domu Magdy Gessler? Co znana restauratorka przygotowuje na Wigilię? Okazuje się, że potrawy przygotowują także jej dzieci – Lara Gessler i Tadeusz Müller! Syn gwiazdy zdradził, jak wygląda wigilijne menu!

Święta Magdy Gessler: wigilijne menu

Magda Gessler jest niekwestionowaną mistrzynią w kwestiach kulinarnych. Idealnie dopracowuje każde danie, tworząc aromatyczne kompozycje. Czy na jej wigilijnym stole znajdziemy wyłącznie tradycyjne polskie dania? Jak wygląda jej świąteczne menu?

W rozmowie z Faktem, syn Magdy Gessler zdradził, jak wyglądają kulinarne przygotowania do świąt Bożego Narodzenia w ich domu. Restauratorka przyrządza niektóre dania z wyprzedzeniem. W Wigilię nie gotuje, a resztą zajmują się jej dzieci. Tadeusz Müller zdradził, co jest popisowym daniem Magdy Gessler.

„Dbamy, żeby już 24 grudnia mogła sobie odpocząć. Ona kocha święta, ale przygotowuje potrawy wcześniej, oczywiście barszcz wigilijny bez mięsa jest jej popisowym daniem. A w same święta to my z Larą rządzimy w kuchni ”, mówił Faktowi.

Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Na rodzinnym stole zagoszczą nie tylko polskie potrawy! Niektóre z propozycji brzmią smakowicie!

„Święta w naszym domu zawsze były multikulturowe, a na stole pojawiały się nie tylko polskie potrawy. Zawsze jest papryka faszerowana dorszem, pieczony w soli kulbin z sosem holenderskim, zupa bisque z owoców morza”, zdradził Tadeusz Muller.

Tegoroczne święta cała rodzina spędzi na Fuerteventurze. To będzie wyjątkowy czas, zwłaszcza, że niedawno na świecie pojawiła się mała Nena.

„Wszyscy, łącznie z Tadeuszem i jego wybranką spotykamy się właśnie tu, w domu moich przyjaciół. Po raz pierwszy nie używam telefonu, nie dzwonię, odpoczywam, pływam”, zdradziła ostatnio Magda Gessler w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Życzymy spokojnych świąt! 

Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?