Justyna Steczkowska i Panasonic
Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

„Stawiam na profesjonalizm, pasję, elegancję i miłość do piękna”

Co łączy Justynę Steczkowską z marką Panasonic?

Artykuł sponsorowany 9 grudnia 2019 10:34
Justyna Steczkowska i Panasonic
Fot. Materiały prasowe

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Justyny Steczkowskiej! Artystka jest w trakcie trasy koncertowej promującej najnowszy album pt. „Maria Magdalena”. Na płycie znajduje się 12 kompozycji piosenkarki i Jakuba Rene Kosika, które są rzadko spotykanym połączeniem muzyki klubowej z wielką orkiestrą smyczkową. Producentem krążka jest Daniel Heath, na co dzień pracujący w Los Angeles i odpowiedzialny za największe sukcesy Lany Del Rey.

Brzmienie, które wymaga odpowiedniej oprawy

Utwory, które powstały we współpracy z orkiestrą smyczkową, są pełne tajemniczości i zmysłowości. Wyczucie stylu, elegancja i wrażliwość Justyny zainspirowały markę Panasonic do podjęcia współpracy z gwiazdą. 

To zaszczyt współpracować z Justyną Steczkowską, która jest ikoną polskiej sceny muzycznej. Jej utwory to nie tylko przyjemność i inspiracja. Wraz z każdą nutą wybrzmiewa unikalny styl i klasa, które czynią tę twórczość tak niezwykłą. Nasza kooperacja to szansa na prezentację doskonałych produktów Panasonic w jedyny w swoim rodzaju sposób. To cieszy i ogromnie motywuje do pracy! – mówi Klara Ufnalewska, PR Manager Panasonic w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Justyna Steczkowska i Panasonic
Fot. Materiały prasowe

Słuchawki Panasonic w teledysku do piosenki „Ave no control”

Panasonic jest japońską firmą, która od stu lat tworzy eleganckie produkty najwyżej jakości. Cenią je zarówno fani wysokiej jakości dźwięku, jak i profesjonalni muzycy.

W teledysku „Ave no control”, Justyna prezentuje słuchawki Panasonic RP-HTX90, które swoją stylistyką nawiązują do stylu retro. I choć wyglądają niepozornie, nie brakuje im innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań. Posiadają m.in. funkcję redukcji szumów, przydatną we wszystkich codziennych sytuacjach. Panasonic RP-HTX90 pozwalają odciąć się od zewnętrznych hałasów i oddać się przyjemności, jaką jest słuchanie muzyki. Co ważne, ich elegancja oraz klasyczne kolory współgrają z każdym stylem, co z pewnością doceni każda miłośniczka gadżetów.

Justyna Steczkowska i Panasonic
Fot. Materiały prasowe
Idealnie dopasowany duet

W swojej pracy zawsze stawiam na profesjonalizm, pasję, elegancję i miłość do piękna, które staram się podkreślać w swojej twórczości. Wobec tego współpraca z Panasonic jest dla mnie naturalna. Estetyka produktów japońskiej marki idealnie komponuje się z moją wizją płyty „Maria Magdalena” i podejściem do tworzenia muzyki - mówi gwiazda.

To jednak nie wszystko...

Panasonic i Justynę Steczkowską łączy wyjątkowy muzyczny świat taki, który szanuje i dba o swoje otoczenie. Dla niej najważniejszy jest drugi człowiek. Panasonic wyznaje podobne wartości – niezależnie od sytuacji na rynku, pracownicy są zawsze największą wartością firmy Panasonic. Co więcej, duet ten ceni sobie troskę o środowisko. Justyna uważa, że nie ma potrzeby foliować płyt, dba o niezaśmiecanie w swojej społeczności lokalnej, a Panasonic przestrzega rygorystycznych norm emisji dwutlenku węgla podczas produkcji swoich urządzeń. Nie da się ukryć – połączenie sił było kwestią czasu. 

Justyna Steczkowska i Panasonic
Fot. Materiały prasowe

Justyna Steczkowska jako muzyk szczególnie docenia jakość odtwarzania muzyki i wrażliwość na dźwięk w urządzeniach Panasonic. Swoim zamiłowaniem do marki zamierza zarazić fanów. Podczas koncertów w całej Polsce słuchacze będą mogli podziwiać teledyski i fragmenty koncertów na telewizorze OLED Panasonic TX-65GZ2000. Ten, stworzony w najwyższej technologii ekran zachwyca niespotykaną nigdzie indziej głębią czerni i idealną jakością obrazu. Teledysk do utworu „Ave no control” oglądany na ekranie OLED Panasonic TX-65GZ2000 jest doskonałym materiałem do zobaczenia mocy, jaka tkwi w czerni. Wbudowany soundbar sygnowany logo Technics pozwoli rozsmakować się w wyjątkowych dźwiękach i obrazach towarzyszących muzyce Justyny Steczkowskiej. 

Zaplanowana trasa koncertowa będzie nie tylko inspirującym kontaktem z twórczością artystki, ale też niezwykłym widowiskiem, które przeniesie słuchacza w inny wymiar rzeczywistości. Udział Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective oraz Jakuba Rene Kosika dodadzą koncertom prawdziwej magii. 

Jesteście gotowi na nowe doznania muzyczne?

Artykuł powstał z udziałem marki Panasonic.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.