O TYM SIĘ MÓWI

Miley Cyrus i Liam Hemsworth są już po ślubie?! Znamy szokujące doniesienia zagranicznych mediów!

Sabina Zięba 7 listopada 2017 07:30


Gdy w 2010 roku premierę miała ekranizacja powieści Nicolasa Sparksa pt. „Ostatnia piosenka”, wszyscy mówili już o relacji łączącej odtwórców głównych ról, Miley Cyrus i Liama Hemswortha. Wiele osób sądziło wtedy, że para aktorów zaaranżowała swój związek na potrzeby promocji filmu i rozgłos w mediach. Jednak czas płynął, a oni wciąż byli razem... W 2012 fanów zelektryzowała wiadomość o zaręczynach, lecz etap narzeczeństwa nie trwał długo - rok później rozeszli się w swoje strony w poszukiwaniu siebie. Miley przechodziła wtedy najmroczniejszy okres w swojej karierze, w licznych wywiadach opowiadając o "płynnej płciowości" i biseksualiźmie. Po dwuletniej przerwie para postanowiła jednak do siebie wrócić. Tym razem podobno poszli już o krok dalej, bo według najnowszych doniesień wzięli ślub. I to już pół roku temu!

Polecamy też: Skandalistka i prowokatorka Miley Cyrus kończy 24 lata! Dlaczego ostatnio zniknęła?

Ślub Miley Cyrus i Liama Hemswortha

O ślubie pary mówiło się już na początku kwietnia. Ojciec Miley, Billy Ray Cyrus, sam podsycił atmosferę, publikując zdjęcie córki w białej sukience. Teraz, jak donosi „New Weekly!”, aktorka i Hemsworth są już małżeństwem, a ceremonia, na której zjawiła się zaledwie garstka najbliższych osób miała charakter bardzo intymny. Informator magazynu zdradził: „Pół roku temu wzięli cichy ślub w ich willi w Malibu. Niedawno wybrali się do Gruzji, a na ich palcach połyskiwały pasujące obrączki. Miley i Liam nie chcą obnosić się ze ślubem i nie planują wypowiadać się o tym w mediach”.

Polecamy też: Miller, Cyrus, Bieber... Kto jeszcze wystąpił podczas charytatywnego koncertu w Manchesterze?

Z kolei „Ok! Magazine” dodaje: „Słowa nie potrafią opisać ich miłości. Oboje wiedzą, że chcą spędzić ze sobą resztę życia. Miley jest absolutnie na księżycu, odkąd z Liamem wzięli ślub. Bardzo podoba jej się bycie żoną”.

Co ciekawe, na początku maja wokalistka zaskoczyła fanów nową piosenką o wymownym w tym kontekście tytule „Malibu”. W utworze znajduje się między innymi fragment, w którym słyszymy: „Nigdy bym Ci nie uwierzyła, gdybyś trzy lata temu powiedział, że będę tutaj pisać tę piosenkę. Ale jestem tutaj, obok Ciebie, niebo jest takie niebieskie w Malibu. (...) Jesteśmy zupełnie jak fale, które płyną tam i z powrotem. Czasami czuję się, jakbym tonęła, a Ty jesteś obok, by mnie uratować. Chcę Ci podziękować z całego serca. To zupełnie nowy początek. Marzenie spełniło się w Malibu”.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.