Agnieszka Dygant
Fot. Instagram/Agnieszka Dygant Official
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Dygant pokazała młodszą siostrę. Czy są do siebie podobne?

Olga Figaszewska 13 lipca 2017 06:00
Agnieszka Dygant
Fot. Instagram/Agnieszka Dygant Official

Agnieszka Dygant stara się oddzielać życie prywatne od zawodowego. Aktorka sporadycznie pojawia się na ściankach i rzadko pokazuje się z rodziną. Ostatnio opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z siostrą. Kim jest? Co o niej wiemy?

 

Zobacz też: „Umiem już mó­wić „nie”. Nie wszy­scy mu­szą mnie lu­bić”. Agnieszka Dygant kończy 44 lata!


Siostra Agnieszki Dygant

 

Jeszcze nie tak dawno, Agnieszka Dygant opowiedziała o swojej siostrze w wywiadzie VIVY!. Mimo dzielącej je różnicy wieku mają świetny kontakt, wiele je łączy, a w czym się różnią?
„Ma­my świet­ny kontakt, lu­bi­my ze so­bą prze­by­wać, roz­ma­wiać. Je­stem za­chwy­co­na, że wy­ro­sła na tak re­we­la­cyj­ną mło­dą ko­biet­kę. Na­ta­lia ma in­ny cha­rak­ter. W jej wie­ku nie mia­łam ta­kiej si­ły prze­bi­cia i spo­ko­ju. Ta­ka zdro­wa, nor­mal­na dziew­czy­na, bez kom­plek­sów. Mamy podobny uśmiech, szerokodziąsłowy, jak go nazywam. A co do charakteru, myślę, że Natalia jest ode mnie znacznie bardziej asertywna”, mówiła aktorka.

 

Fotografia zamieszczona przez Agnieszkę Dygant wywołała prawdziwą sensację. W końcu do tej pory, umieszczała zdjęcia z planów produkcyjnych, na których występuje ze swoimi kolegami z pracy.  Siostra aktorki, Natalia jest od niej  młodsza o 17 lat! I nie ma żadnego związku z polskim show-biznesem. Zachwyceni internauci zaznaczają, że duża różnica wieku między nimi jest niezauważalna.

 

 

 

#ladies #gentleman #madamme #monsieur #damen # herren #my....sister Natalia🦋 #Beautiful girl #

Post udostępniony przez agnieszka dygant (@agnieszka_dygant_official)

 


„O 17 lat młodsza , cudne panie !!!”, „Śliczna siostra”, komentują fani aktorki.

 

Polecamy też: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” w kinach dopiero wieczorem, a my mamy już fragment filmu. Zobacz!

 

Uważacie, że obie panie są do siebie podobne?

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.