Sharon Stone ma młodszego kochanka. Kim jest raper RMR?
Fot. Tommaso Boddi/Getty Images for Janie's Fund
Z ŻYCIA GWIAZD

Sharon Stone ma romans z amerykańskim raperem? Jest młodszy od aktorki o prawie 40 lat

„Lubią swoje towarzystwo i spędzają razem dużo czasu”

Ksenia Krasko 9 lipca 2021 10:05
Sharon Stone ma młodszego kochanka. Kim jest raper RMR?
Fot. Tommaso Boddi/Getty Images for Janie's Fund

Sharon Stone sprowokowała pogłoski o nowym romansie, a zachodnie media z chęcią piszą o jej rzekomym związku z raperem o pseudonimie RMR. Parę widziano razem w kilku klubach, w których świetnie bawili się w swoim towarzystwie, a ich zachowanie wskazywało, że są sobie bardzo bliscy. Sensację wzbudza fakt, że muzyk jest sporo młodszy od słynnej aktorki – dzieli ich 38 lat. Oto wszystko, co wiemy o tej relacji.

Sharon Stone - życie prywatne

O życiu prywatnym Sharon Stone co jakiś czas przypominają portale o gwiazdach. Aktorka miała dwóch mężów – Michaela Greenburga (w latach 1984-1987) i Phila Bronsteina (w latach 1998-2004). Drugi małżonek odszedł, kiedy Stone wracała do zdrowia po trudnej chorobie, i to z nim w 2000 roku adoptowała syna Rona Josepha. Kilka lat później została mamą jeszcze dwóch chłopców, Lairda i Quinna.

W ostatnich latach umawiała się między innymi z agentem sportowym Lennym Cooperem i z młodszym o prawie dwadzieścia lat aktorem Angelo Boffą. Niedawno szczerze przyznała, że ​​jest samotna, ale korzysta z aplikacji randkowych. Jednocześnie podkreśliła, że nie potrzebuje mężczyzny, aby być szczęśliwą.

Zobacz też: Życie nie szczędziło jej ciosów, ale nigdy się nie poddała. Niezwykła historia Sharon Stone

Pierwsze zdjęcia Sharon Stone i rapera RMR pojawiły się w mediach dzięki paparazzi, którzy zauważyli parę w dwóch klubach nocnych w Los Angeles. Wkrótce potem osoba z bliskiego kręgu aktorki opowiedziała na łamach portalu PageSix wszystko, co wie o ich rzekomej relacji.

Sharon Stone, 2020 rok

Sharon Stone ma młodszego kochanka. Kim jest raper RMR?
Fot. Rich Polk/Getty Images for IMDb

Sharon Stone ma romans z raperem RMR. Jest młodszy o 38 lat

Anonimowe źródło portalu zapewnia, że „Sharon ma upalne lato”. „Niedawno spotkała się z podopiecznym Drake’a, raperem RMR. Przytulali się, otwierali kolejne butelki szampana i tańczyli”, przekazała osoba z otoczenia Stone. Podobno ta ​​relacja rozwija się już od kilku miesięcy.

„RMR bardzo ją szanuje. Lubią swoje towarzystwo i spędzają razem dużo czasu. Są wyraźnie na tych samych falach i jest to naprawdę wyjątkowa przyjaźń”, przekazuje PageSix. Muzyk śledzi Instagram aktorki i „lubi” jej zdjęcia, a ona z kolei skomentowała niedawno jego publikację o trasie koncertowej w USA i Kanadzie.

Raper RMR rozpoczął karierę niedawno, ale już jest dość sławny w Stanach Zjednoczonych. Ma nietypowy wizerunek sceniczny, któremu pozostaje wierny w zwykłym życiu – nie pojawia się publicznie bez kominiarki na głowie i złotych kratek na zębach. RMR ukrywa również swoje prawdziwe nazwisko.

Zobacz też: Sharon Stone wspomina pracę na planie „Nagiego instynktu”. Kultowa scena to podstęp reżysera

Plotki o romansie 63-letniej gwiazdy „Nagiego instynktu” i 25-letniego rapera wzbudziły różne emocje internautów. Niektórzy piszą wprost, że aktorce „nie wypada” i nie powinna się „ośmieszać”. Inni zauważają, że wygląda kwitnąco, i jeśli powodem jej doskonałego samopoczucia jest związek z młodszym mężczyzną – to świetnie. I mają rację. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.