VIVA! VIDEO

Znamy finalistów konkursu Kinder Bueno. Zobacz kulisy sesji zdjęciowej!

Artykuł sponsorowany 1 lipca 2017 06:00

Konkurs „Zostań twarzą Kinder Bueno” został rozstrzygnięty! Zobacz, kto wziął udział w ekskluzywnej sesji zdjęciowej i obejrzyj, co działo się za jej kulisami.

 

W sesji fotograficznej, która była główną nagrodą w konkursie „Zostań twarzą Kinder Bueno”, wzięła udział czwórka laureatów: Monika, Michał, Weronika i Karolina. Wszyscy udali się w jedno z najbardziej niezwykłych miejsc w Warszawie – do Pałacu na Wyspie w warszawskich Łazienkach.

 

Tam czekali już na nich profesjonaliści: Zuza Krajewska – jedna z ulubionych i najbardziej docenianych fotografek gwiazd oraz ekipa magazynu Viva, która zadbała o stylizacje, makijaże oraz fryzury modeli. 

 

Czas, który spędzili na planie zdjęciowym był dla nich wspaniałą przygodą, a chwile przyjemności zapewniło im wyjątkowe Kinder Bueno.

 

Laureaci opowiedzieli nam, który wariant Kinder Bueno lubią bardziej: biały czy klasyczny.

 

Weronika wybrała Kinder Bueno White, bo…

Smak Kinder Bueno White odzwierciedla mój błogi stan umysłu i sprawia, że wieczorny chillout staje się intymną chwilą przyjemności – mówi Weronika.

Podobnego zdania jest Monika – kolejna laureatka konkursu „Zostań twarzą Kinder Bueno”, która również wybrała Kinder Bueno White, ponieważ jego słodycz jest delikatniejsza. 

 

Michał jest wierny klasycznemu Kinder Bueno.

To moja miłość od pierwszego...Chrupnięcia! – śmieje się finalista.

A za co Karolina – czwarta finalistka, kocha klasyczne Kinder Bueno?

Pyszna czekolada i chrupiący wafelek – mówi laureatka.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na www.kinderbueno.pl

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.