Brzydula
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Serial BrzydUla powraca do telewizji! Do starej obsady dołączy dwóch nowych aktorów

Wiemy, o kogo chodzi...

Rafał Kowalski 26 maja 2020 12:59
Brzydula
Fot. AKPA

Niemal jedenaście lat po wyemitowaniu w TVN ostatniego odcinka serialu BrzydUla, jego twórcy i aktorzy powrócili do nas ze wspaniałą informacją. Choć wydawało się, że losy tytułowej Uli i Marka Dobrzańskiego znalazły już swój szczęśliwy koniec, to jednak już na jesieni zobaczymy kolejne historie z życia bohaterów! Co ciekawe, do obsady dołączy dwóch nowych aktorów…

Nowa seria BrzydUli – kto zagra, kogo zabraknie w obsadzie, szczegóły

Pierwsze doniesienia  tym, że jeden z ulubionych seriali widzów TVN powróci na ekran pojawiły się w listopadzie 2018 roku. Wtedy to scenarzysta Piotr Jasek pokazał na swoim Instagramie pierwszą scenę kontynuacji Brzyduli. W tworzeniu nowych przygód rodzin Febo i Dobrzańskich pomagała Julia Kamińska – odtwórczyni roli BrzydUli, a prywatnie partnerka Piotra Jaska. „Piotr jest najzdolniejszym scenarzystą, jakiego znam. Ma bardzo fajny pomysł, który został zaakceptowany przez właścicieli formatu. Ta kontynuacja będzie pisana na oryginalnym pomyśle Piotra. W żadnym innym kraju, gdzie były kontynuacje nie funkcjonował ten pomysł. Mi się osobiście on bardzo podoba i myślę, że jest świetny, a fani będą ukontentowani”, mówiła Plejadzie aktorka, a sam scenarzysta potwierdził informację, że jedna z telewizji zamówiła nowe odcinki BrzydUli, dlatego intensywne prace nad kontynuacją przybrały tempa.

Teraz temat powrócił jak bumerang, ponieważ kilkanaście dni temu w czacie na żywo prowadzonym przez Macieja Dowbora i Joannę Koroniewską, Małgosia Socha uchyliła kolejnego rąbka tajemnica. „Zaczynamy zdjęcia do BrzydUli! Miały być od połowy kwietnia, no, ale z wiadomej sytuacji to się wszystko przekłada. I w czerwcu ruszamy, więc myślę, że od września już będziemy na antenie i będzie można oglądać BrzydUlę, mówiła aktorka i dodała, że napisano już 10 pełnych odcinków.

Z kolei Super Express dotarł do informacji o tym, że na ekranie zobaczymy niemal całą starą obsadę serialu. Swój udział potwierdzili już Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgosia Socha, Maja Hirsch. Nie wiadomo jednak co z Markiem Włodarczykiem, Jackiem Braciakiem czy Łukaszem Garlickim… Dobrą informacją za to jest powiększenie ekipy aktorów o dwa nowe nazwiska. „Pojawią się także nowe postacie, w tym dwóch nowych amantów, granych przez Karola Pochecia i Marcina Rogacewicza”, wyjawił dziennikowi pracownik ekipy produkcyjnej.

Karol Pocheć to 39-letni aktor znany z takich projektów jak seriale Mały Zgon, Korona Królów, Młody Piłsudski, Za marzenia czy film Pitbull. Ostatni pies. Z kolei Marcin Rogacewicz ma lat 40 i największą popularność przyniosła mu rola doktora Przemka Zapały w Na dobre i na złe. Widzowie na pewno kojarzą też aktora z Przyjaciółek czy Szpilek na giewoncie.

Podobno pierwsze odcinki nowej serii zobaczymy już jesienią. Będziecie oglądać? 

Brzydula
Fot. AKPA

Karol Pocheć  - nowy aktor w BrzydUli

Karol Pocheć
Fot. AKPA

Marcin Rogacewicz - nowy aktor w BrzydUli

Marcin Rogacewicz
Fot. AKPA

TAGI #Brzydula

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.