Selena Gomez, jamnik
Fot. Selena Gomez/Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

Selena Gomez nie rozpacza już po Justinie Bieberze!

Gwiazda spotyka się z wokalistą One Direction?!

Olga Figaszewska 11 kwietnia 2019 08:56
Selena Gomez, jamnik
Fot. Selena Gomez/Instagram

Wydawało się, że w końcu szczęście się do niej uśmiechnie… Los chciał inaczej. Rozstanie z Justinem Bieberem zupełnie ją przytłoczyło. Zmagała się z depresją i stanami lękowymi, ku rozpaczy jej fanów zniknęła także z social media. Czy teraz powróciła silniejsza? Jak donoszą zagraniczne media Selena Gomez już nie rozpacza za byłym chłopakiem. Czyżby jej serce znów było zajęte? Z kim spotyka się wokalistka?

Z kim spotyka się Selena Gomez?

Wydaje się, że Selena Gomez w końcu wychodzi na prostą. Po kilku miesiącach ciszy powróciła do social mediów. Na Instagramie tak wyjaśniała powody swojej absencji: ,,Minęło trochę czasu, odkąd mieliście ode mnie jakieś wieści, ale chciałam życzyć wszystkim szczęśliwego nowego roku i podziękować za Waszą miłość i wsparcie. Ostatni rok był zdecydowanie rokiem autorefleksji, wyzwań i rozwoju. To zawsze pokazuje, kim jesteś i co potrafisz przezwyciężyć. Zaufajcie mi, to nie jest łatwe, ale jestem dumna z tego, kim się stałam i cieszę się z nadchodzącego roku. Kocham Was wszystkich”.

Amerykańskie tabloidy sugerują, że ma to związek z nowym wybrankiem wokalistki. W końcu jest szczęśliwa. Tożsamość wybranka gwiazdy do niedawna pozostawała anonimowa. Udało się jednak ustalić, że podobno od pewnego czasu spotyka się z Niallem Horanem, członkiem grupy One Direction. Poznali się już w 2015 roku!

Ostatnio para została zauważona na koncercie Lewisa Capaldiego. Tę informację przeniósł do mediów Mike Wass. „To był niesamowity koncert. O ile nie mam halucynacji to Selena i Niall siedzą przy stoliku obok mnie”, napisał na Twitterze.

Podobno para wyglądała na zakochanych. W sieci od razu zawrzało. Fani mają nadzieję, że informacja okaże się być prawdziwa i faktycznie parę połączyło prawdziwe uczucie. Z pewnością tę radość ostudziły słowa przyjaciela Seleny Gomez, który w rozmowie z HollywoodLife zdradził, co łączy wokalistkę z Niallem Horanem.

„Selena uważa, że Niall jest świetny i kocha jego muzykę, ale nie są parą. Ona nie umawia się na randki, chociaż uważa, że Niall jest słodki i utalentowany, docenia niektóre miłe rzeczy, które o niej powiedział. Nie to, że nie chciałaby się z nim spotykać nigdy – na razie chce pobyć sama”, powiedział.

Czy te informacje okażą się być prawdziwe? Selena Gomez sama nie odniosła się do krążących w sieci plotek.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@universalmusicgroup @capitolrecords @paulsmithdesign

Post udostępniony przez Niall Horan (@niallhoran)

Selena Gomez, jamnik
Fot. Instagram/@Selena Gomez

Fot. AFTERPARTY EXCLUSIVE

Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się przez jej mamę
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.