Weronika Kostyra 14 lipca 2017 11:30
1/6
Sarah Jessica Parker w 2003 roku
Copyright @East News
1/6

 

Sarah Jessica Parker dzięki roli Carrie Bradshaw w kultowym serialu „Seks w wielkim mieście” jest niekwestionowaną ikoną mody. Każda jej stylizacja jest szeroko komentowana i często naśladowana. Nic dziwnego, że zmiana wizerunku u gwiazdy, która od dłuższego czasu była wierna jednej fryzurze, wzbudziła zainteresowanie.

 

Sarah Jessica Parker - nowa fryzura

Posiadaczka dyskusyjnej urody znacznie skróciła włosy i przefarbowała je na jasny blond. Trzeba przyznać, że wygląda niezwykle szykownie, fani twierdzą też, że znacznie młodziej. Odmienioną aktorkę widziano na ulicach Nowego Jorku, gdzie kręci swój nowy film “Best Day of My Life”. Zagraniczne media spekulują, że może to być także filmowa charakteryzacje i Sarah Jessica Parker tak naprawdę ma na sobie perukę. Jeżeli tak, wygląda ona bardzo realistycznie.

 

Zobaczcie jak ona i jej fryzury zmieniały się przez lata!

 

Zobacz także: Gratka dla fanów serialu! Zobacz alternatywną wersję czołówki „Seksu w wielkim mieście”. To duże zaskoczenie...

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.