Maciej Stuhr, Belfer 2
Fot. AKPA
VIVA!

„Maciej Stuhr uniósł na swoich barkach cały ten sezon”. „Belfer 2” co niedzielę w Canal+

Artykuł sponsorowany 20 października 2017 14:05
Maciej Stuhr, Belfer 2
Fot. AKPA

 

Największym przebojem tej jesieni w telewizji Canal+ jest bez wątpienia drugi sezon serialu „Belfer”. Paulina Smaszcz-Kurzajewska przyznaje, że jej słabością są filmy i seriale, a takich na platformie nc+ nie zabraknie. „W jesiennej ramówce wydarzy się wiele ciekawych rzeczy. Mamy wiele hitów kinowych, dużo dobrych seriali. Sprawą kluczową jest dla nas 2 sezon serialu "Belfer", który zapowiada się bardzo ciekawie”, mówiła podczas konferencji.

 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Belfer 2
Fot. AKPA

Paulina Smaszcz-Kurzajewska

 

„Największym hitem i pozycją, na którą najbardziej liczymy to nasza własna produkcja – drugi sezon Belfra”, powiedział Jakub Szurmiej, dyrektor kanałów filmowych nc. Producentem wykonawczym serialu jest telewizja TVN. Edward Miszczak także chwali produkcję: „To będzie fantastyczny sezon. Inni reżyserzy, zupełnie inna szkoła, młodzież i atmosfera. Szkoła jakiej nie znamy. Zmieniliśmy małą szkołę na dużą społeczność w wielkim mieście. Wspaniały, młody zespół aktorski i Maciej Stuhr, który jest liderem tego projektu i myślę, że uniósł na swoich barkach cały ten sezon”.

 

Maciej Stuhr, Belfer 2
Fot. AKPA

 

W drugim sezonie „Belfra” zagrali m.in. Maciej Stuhr, Eliza Rycembel, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Mirosław Haniszewski, Aleksandra Konieczna. Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych  liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W  liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma  odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a  Belfer nie znalazł się tam przypadkowo. Emisja drugiego sezonu w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza oraz Macieja Bochniaka rozpocznie się 22 października na antenie Canal+.

 

Zofia Wichłacz, Eliza Rycembel, Michalina Łabacz, Belfer 2
Fot. AKPA

Zofia Wichłacz, Eliza Rycembel, Michalina Łabacz


Pierwszy sezon „Belfra” był najchętniej oglądaną produkcją w historii CANAL+. Serial kryminalny  otrzymał Polską Nagrodę Filmową Orły 2017 w kategorii Najlepszy Filmowy Serial Fabularny, Specjalną  Telekamerę Tele Tygodnia 2017 w kategorii Serialowe Wydarzenie Roku oraz tytuł Wydarzenia Roku 2016 w plebiscycie Bestsellery Empiku.

 

Zobacz także: Serial „Belfer” powraca! Już dzisiaj zobaczymy pierwszy odcinek drugiego sezonu. Zobacz emocjonujący zwiastun!

TAGI #Belfer

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.