Salon Sukien Ślubnych Goka w TLC
Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Gok Wan ubierze polskie panny młode w telewizji TLC!

Na kiedy przewidziano premierę jego nowego programu?

Artykuł sponsorowany 24 kwietnia 2019 14:35
Salon Sukien Ślubnych Goka w TLC
Fot. Materiały prasowe

Mamy wspaniałą wiadomość dla przyszłych panien młodych i wszystkich fanek mody ślubnej! Gok Wan - uwielbiany przez miliony kobiet na całym świecie brytyjski stylista i projektant mody przyjechał do naszego kraju, aby pomóc Polkom w wyborze tej jedynej, wymarzonej kreacji!

Czary-mary Goka!

Wygląda na to, że musimy być naprawdę wyjątkowe! Polska, poza Wielką Brytanią jest jedynym miejscem na świecie, gdzie Gok wystąpi w roli prowadzącego! Dotychczas, mogliśmy podziwiać go jedynie w anglojęzycznych wersjach programów Jak dobrze wyglądać nago, czy Stylowe rewolucje Goka, gdzie ubierał głównie swoje rodaczki. Jak więc poradzi sobie z naszym, raczej zachowawczym podejściem do nieco bardziej oryginalnych stylizacji?

W każdym odcinku programu Salon sukien ślubnych Goka prowadzący pomoże dwóm bohaterkom, które poszukują swojej wymarzonej sukni ślubnej. Gok Wan, inspirując się pragnieniami kobiet, przygotuje dla nich po trzy propozycje. Bohaterkom w wyborze tej jedynej sukni pomagać będą najbliżsi, wśród których znajdą się nawet... teściowe! 

Czy panny młode posłuchają brytyjskiej wyroczni mody?

Jedno jest pewne - metamorfozy będą spektakularne! Gok Wan wielokrotnie udowodnił, że potrafi podpowiedzieć każdej kobiecie, co pasuje do jej osobowości i figury, wydobywając z niej ukryte piękno!

Salon Sukien Ślubnych Goka w TLC
Fot. Materiały prasowe

Co wydarzy się w pierwszym odcinku programu Salon sukien ślubnych Goka?

Już we wtorek, 7 maja widzowie poznają Karinę – blogerkę, mamę 3-letniej Laury i żonę Piotra – pierwszego oficera statku. Po ślubie cywilnym, który odbył się kilka lat temu, małżeństwo czeka piękna uroczystość kościelna w Trójmieście, która będzie zwieńczeniem ich miłości.

To dla nich ważne, radosne wydarzenie, które zrekompensuje trudne chwile, które jeszcze do niedawna wydawały się nie do przejścia. Panna młoda przeszła trzydzieści cztery operacje z powodu choroby nowotworowej, jednak mimo wszystko nie poddaje się, jest ciekawa życia i nie może już doczekać się dnia, w którym założy wymarzoną suknię ślubną!

Czy Gok pomoże jej spełnić to pragnienie?

Salon Sukien Ślubnych Goka w TLC
Fot. Materiały prasowe
 
Drugą bohaterką premierowego odcinka będzie Marta, która od lat jest wielką fanką brytyjskiego stylisty. Już jako nastolatka oglądała jego programy i dzięki niemu zrozumiała, że nie tylko kobiety o figurze modelki mogą wyglądać pięknie! 

Przyszła panna młoda pracuje w banku jako analityk. Ze swoim narzeczonym Sergiejem poznali się przez przypadek na imprezie. Od dwóch lat są nierozłączni i planują kameralne przyjęcie weselne pod Warszawą. Marta bardzo polega na zdaniu swojej mamy, która podczas przymiarek będzie jej towarzyszyć i doradzać. 

Czy wybrana przez przyszłą pannę młodą suknia zostanie zaakceptowana przez tak ważną dla niej osobę? 

Salon Sukien Ślubnych Goka w TLC
Fot. Materiały prasowe

Premiera programu Salon sukien ślubnych Goka - gdzie oglądać?

Program Salon sukien ślubnych Goka jest oparty na amerykańskim formacie Say Yes To The Dress. Pierwszy odcinek będzie można oglądać prapremierowo na antenie TVN już 27 kwietnia o 15:00. Kolejne odcinki dostępne będą od 7 maja w każdy wtorek o godz. 21:30 w TLC.

Zapowiadają się wielkie emocje! Czy wy, tak jak my nie możecie doczekać się premiery?

Materiał powstał we współpracy z TLC Polska.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.