Louise Ford, Rowan Atkinson, main topic
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

„Są wniebowzięci!’’. 62-letni Rowan Atkinson i jego młodsza o 28 lat partnerka zostaną rodzicami!

Damian Duda 13 listopada 2017 11:30
Louise Ford, Rowan Atkinson, main topic
Fot. East News

 

Informacja o tym, że odtwórca roli Jasia Fasoli, Rowan Atkinson, po raz trzeci zostanie ojcem, zelektryzowała media. Najwięcej emocji wywołuje wiek partnerki legendy kina, która jest o 28 lat młodsza!

 

Zobacz też: Cristiano Ronaldo właśnie po raz czwarty został ojcem: „Mój syn mówi, że pragnie mieć jeszcze więcej braci i sióstr”. Ile chce mieć dzieci?

Rowan Atkinson zostanie ojcem

Jako pierwszy poinformował o tym brytyjski dziennik „Mirror’’. „Rowan i Louise są wniebowzięci i nie mogą doczekać się narodzin. To dla nich obu bardzo szczęśliwy czas’’, twierdzi osoba z otoczenia pary. Louise Ford i Rowan Atkinson spotykają się od 2014 r. Poznali się dwa lata wcześniej na planie komedii „Quartermaine's Terms’’. „To była miłość od pierwszego wejrzenia. Zawsze podziwiałam Rowana jako aktora. Jako człowiek okazał się równie zabawny i troskliwy’’, wyznała Ford w jednym z wywiadów.

 

Informacja na temat miejsca, w którym dziecko aktora przyjdzie na świat, jest owiane tajemnicą. „Aktor zobowiązał mnie, bym nie komentował ciąży jego partnerki, ani w ogóle ich związku’’, przyznał w oświadczeniu rzecznik Atkinsona.

 

Rowan Atkinson: pierwsze małżeństwo

Rowan Atkinson jest rozwodnikiem. Aktor oraz Sunetra Sastra byli małżeństwem przez 25 lat. Żona Atkinsona złożyła pozew o rozwód, gdy dowiedziała się, że jej mąż zdradza ją z młodszą o 28 lat aktorką. Byli małżonkowie podzielili się majątkiem, który został wyceniony na 70 milionów funtów, a ich rozprawa rozwodowa trwała zaledwie 65 sekund. Rowan Atkinson i Sunetra Sastra są rodzicami dwójki dzieci: syna Benjamina (22 l.) i córki Lily (21 l.).

 

Louise Ford, Rowan Atkinson
Fot. East News

 

Louise Ford, Rowan Atkinson
Fot. East News

 

Rowan Atkinson
Fot. East News

 

Zobacz też: Zobaczcie 11 największych przystojniaków Hollywood w dzieciństwie! Czyż nie byli słodcy?

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.