Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham
Fot. Facebook
ZE ŚWIATA GWIAZD

Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham zostali rodzicami. Jak ma na imię ich dziecko?

Weronika Kostyra 29 czerwca 2017 15:30
Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham
Fot. Facebook

 

Rosie Huntington-Whiteley i jej narzeczony Jason Statham 24 czerwca powitali na świecie synka. Świeżo upieczona mama po kilka dniach pokazała rączkę małego Jacka Oscara na Instagramie.

 

syn Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham
Fot. Facebook

 

Dziecko Rosie Huntington-Whiteley

Jej pierwsze dziecko waży niemal 4 kilogramy. Modelka poinformowała, że ona i synek czują się dobrze. Informację o ciąży obwieściła światu w lutym też za pośrednictwem Instagrama. Przez całą ciążę wyklądała kwitnąco, mówiła, że zawsze chciała zostać mamą i nie może się doczekać, aż dziecko przyjdzie na świat.

 

Rosie Huntington-Whiteley
Fot. Facebook

 

Rosie Huntington-Whiteley jest modelką najbardziej znaną ze współpracy z marką Victoria’s Secret wystąpiła też w kilku filmach m.in. „Transformers 3” i „Mad Max”. Para jest razem od 2010 roku i zaręczyła się w zeszłym roku, co ogłosili podczas gali wręczenia Złotych Globów. Stanowią zgodny związek – są szczęśliwi i stronią od skandali.

 

Zobacz także: Znane są już płeć i imiona bliźniąt Beyoncé i Jaya Z. Kto pomógł im podjąć decyzję?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.