Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham
Fot. Facebook
ZE ŚWIATA GWIAZD

Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham zostali rodzicami. Jak ma na imię ich dziecko?

Weronika Kostyra 29 czerwca 2017 15:30
Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham
Fot. Facebook

 

Rosie Huntington-Whiteley i jej narzeczony Jason Statham 24 czerwca powitali na świecie synka. Świeżo upieczona mama po kilka dniach pokazała rączkę małego Jacka Oscara na Instagramie.

 

syn Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham
Fot. Facebook

 

Dziecko Rosie Huntington-Whiteley

Jej pierwsze dziecko waży niemal 4 kilogramy. Modelka poinformowała, że ona i synek czują się dobrze. Informację o ciąży obwieściła światu w lutym też za pośrednictwem Instagrama. Przez całą ciążę wyklądała kwitnąco, mówiła, że zawsze chciała zostać mamą i nie może się doczekać, aż dziecko przyjdzie na świat.

 

Rosie Huntington-Whiteley
Fot. Facebook

 

Rosie Huntington-Whiteley jest modelką najbardziej znaną ze współpracy z marką Victoria’s Secret wystąpiła też w kilku filmach m.in. „Transformers 3” i „Mad Max”. Para jest razem od 2010 roku i zaręczyła się w zeszłym roku, co ogłosili podczas gali wręczenia Złotych Globów. Stanowią zgodny związek – są szczęśliwi i stronią od skandali.

 

Zobacz także: Znane są już płeć i imiona bliźniąt Beyoncé i Jaya Z. Kto pomógł im podjąć decyzję?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.