Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham
Fot. Facebook
ZE ŚWIATA GWIAZD

Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham zostali rodzicami. Jak ma na imię ich dziecko?

Weronika Kostyra 29 czerwca 2017 15:30
Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham
Fot. Facebook

 

Rosie Huntington-Whiteley i jej narzeczony Jason Statham 24 czerwca powitali na świecie synka. Świeżo upieczona mama po kilka dniach pokazała rączkę małego Jacka Oscara na Instagramie.

 

syn Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham
Fot. Facebook

 

Dziecko Rosie Huntington-Whiteley

Jej pierwsze dziecko waży niemal 4 kilogramy. Modelka poinformowała, że ona i synek czują się dobrze. Informację o ciąży obwieściła światu w lutym też za pośrednictwem Instagrama. Przez całą ciążę wyklądała kwitnąco, mówiła, że zawsze chciała zostać mamą i nie może się doczekać, aż dziecko przyjdzie na świat.

 

Rosie Huntington-Whiteley
Fot. Facebook

 

Rosie Huntington-Whiteley jest modelką najbardziej znaną ze współpracy z marką Victoria’s Secret wystąpiła też w kilku filmach m.in. „Transformers 3” i „Mad Max”. Para jest razem od 2010 roku i zaręczyła się w zeszłym roku, co ogłosili podczas gali wręczenia Złotych Globów. Stanowią zgodny związek – są szczęśliwi i stronią od skandali.

 

Zobacz także: Znane są już płeć i imiona bliźniąt Beyoncé i Jaya Z. Kto pomógł im podjąć decyzję?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?