Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY
O TYM JEST GŁOŚNO

Roksana Węgiel w mocnych słowach odpowiedziała Blance Lipińskiej!

Czy ubiera się odpowiednio do swojego wieku?

Weronika Kostyra 29 sierpnia 2019 08:49
Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY

O nich jest głośno! Roksana Węgiel zrobiła błyskawiczną karierę po tym, jak wygrała Eurowizję Kids. Blanka Lipińska osiągnęła spektakularny sukces, wydając trzy powieści erotyczne, a których każda została bestsellerem. Niedawno słynąca z kontrowersyjnych wypowiedzi pisarka skrytykowała styl ubierania młodej wokalistki. Początkowo Roksana nie chciała dać się sprowokować, jednak ostatecznie postanowiła odpowiedzieć!

Roksana Węgiel odpowiada Blance Lipińskiej

Roksanie Węgiel kilkukrotnie wytykano stylizacje nieadekwatne do jej młodego wieku. Blanka Lipińska także znalazła się wśród osób, które uważają, że 14-gwiazda powinna ubierać się mnie wyzywająco. Autorka powieści 356 dni jak zawsze nie przebierała w słowach. „Roksana ma 14 lat, a nie ukrywajmy, że wygląda na więcej. Owszem jest gwiazdą, ale czasami w mojej ocenie ubiera się nieodpowiednio jak na swój wiek. Nie czarujmy się, nawet różowy lateks to wciąż jest lateks! A ten materiał ma mocno erotyczne skojarzenia ”, powiedziała w rozmowie z Faktem. Jej słowa odbiły się w mediach szerokim echem, ale minęło kilka dni, zanim piosenkarka jej odpowiedziała.

Roksana Węgiel jest dla wielu nastolatków wzorem do naśladowania. Ma też znakomity kontakt ze swoimi fanami. To oni namówili ją do tego, by publicznie odpowiedziała na zarzuty. „Ubieram się tak, jak mi się podoba. Nie uważam, żeby to było jakoś wyzywająco. Jeśli chodzi o panią Blankę, to jest jej opinia, każdy może mieć swoją opinię. Ja uważam, że moje stylówki są odpowiednie do tego, co robię, odpowiednie do mojego wieku, nic nie ma tutaj kontrowersyjnego”,  wyznała w końcu w wywiadzie dla Plejady.

Czy Waszym zdaniem jej stylizacje są właściwe? 

Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move

Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/DAS AGENCY

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?