Roksana Węgiel
Fot. Bartosz Krupa/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Roksana Węgiel mówi, co myśli o ateistach. Wiara jest dla niej bardzo ważna!

Wokalistka wypowiedziała się na swoim Instagramie

Redakcja VIVA! 10 września 2020 08:00
Roksana Węgiel
Fot. Bartosz Krupa/East News

Roksana Węgiel zastój rynku muzycznego nadrabia aktywnością w mediach społecznościowych. Nastoletnia wokalistka dba o kontakt z fanami i regularnie wchodzi z nimi w interakcję. Zapytana ostatnio na Instagramie, co myśli o ateistach, nie kazała długo czekać na odpowiedź. W życiu artystki wiara jest bardzo istotna, więc chętnie wypowiedziała się na ten temat. 

Roksana Węgiel o wierze w Boga

Roxie pomimo tak młodego wieku osiągnęła w branży muzycznej naprawdę wiele. 15-latka jest pierwszą Polką w historii, która wygrała Eurowizję Junior! Jest też zwyciężczynią pierwszej polskiej edycji The Voice Kids oraz laureatką nagrody MTV EMA. W zeszły roku wydała swoją debiutancką płytę, która uzyskała nominację do Fryderyka

„Każdy mój sukces zawdzięczam przede wszystkim Bogu. Wierzę w Boga. Wierzę też, że nic nie dzieje się bez powodu. Jak coś się nie wydarzyło, jestem spokojna. Wiem, że może kiedyś, w przyszłości się wydarzy. Że Bóg ma dla mnie coś wyjątkowego” - wyznała w jednym z wywiadów. Jak widać, artystka nie wstydzi się swojej wiary, a wręcz się nią szczyci. Co jednak myśli na temat osób, którzy nie zgodziliby się z młodą wokalistką?

Roksana Węgiel o ateistach

Zwyciężczyni Eurowizji dba o regularny kontakt ze swoimi fanami i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Efekty jej pracy widać gołym okiem. Jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 1,1 milionów osób! To właśnie na tym portalu została zapytana o swoje zdanie na temat ateistów. 

"Życzę im, żeby się kiedyś przekonali, jaka jest prawda. Aczkolwiek ja szanuje wszystkich ludzi. Niezależnie od tego kim są i co robią" - odpowiedziała. 

Roksana Węgiel wykazała się bardzo dojrzałym spojrzeniem na świat. Pomimo młodego wieku i stosunkowo krótkiego stażu na rynku muzycznym artystka doskonale zdaje sobie sprawę, jak duży wpływ ma na swoich fanów i rówieśników. Wykorzystuje swoją siłę przekazu, żeby szerzyć ideę wzajemnego szacunku i akceptacji. Jest to postawa godna do naśladowania.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hejka kochani!💕 Już jutro-4 kwietnia o godzinie 20:00 w Playerze odbędzie się koncert dla bohaterów.🦸‍♀️🦸‍♂️👩‍⚕️👨‍⚕️ Specjalnie dla Was na żywo ze swoich domów wystąpią wspaniali artyści obok których będę miała przyjemność zaśpiewać.💖Wasza obecność jest najważniejsza, ponieważ w trakcie tego wydarzenia odbędzie się zbiórka z której cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie służby zdrowia. Wszystkie informacje o koncercie i zbiórce znajdziecie na FB Playera. Zapraszam Was serdecznie! Bądźcie z nami💗 Buziaki💕 #koncertdlabohaterów #player #playerdlabohaterów #fundacjatvn #tvn @player.pl @tvn.pl

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL 🦋 (@roxie_wegiel)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.