Rihanna przerobiła zdjęcia Królowej Elżbiety II
Fot. Instagram Rihanna
O TYM JEST GŁOŚNO

Królowa Elżbieta II jako gwiazda street style? Jej zdjęcia przerobione przez sławną piosenkarkę wywołały burzę w mediach

Weronika Bruździak-Gębura 26 kwietnia 2017 07:30
Rihanna przerobiła zdjęcia Królowej Elżbiety II
Fot. Instagram Rihanna

Rihanna przy pomocy Photoshopa z królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II zrobiła królową… street style’u! Przy okazji na gwiazdę spadła fala krytyki. Czy słusznie?

 

Rihanna przerobiła zdjęcia królowej Elżbiety II

Najwyraźniej pochodząca z Barbadosu 29-letnia piosenkarka bardzo nudziła się w weekend, jak twierdzą niektórzy krytycy, bo na swój Instagram wstawiła pięć przerobionych zdjęć, na których dokleiła twarz... królowej Elżbiety II. Wśród nich jest fotografia, na której Riri (a później królowa) pozuje w ozdobionej kryształami kreacji Gucci, którą piosenkarka nosiła podczas Coachelli. Albo zdjęcie w czerwonej pelerynie w kształcie serca od Saint Laurent. Kolejna fotografia pochodzi z sesji dla magazynu „Paper”, gdzie Rihanna pozowała w sklepie spożywczym w kreacji od Chanel, a jeszcze inna jest z reklamy okularów przeciwsłonecznych marki Dior, w której wystąpiła piosenkarka.

 

Rihanna skrytykowana przez internautów

Część internautów nie zostawiła na Barbadosce suchej nitki zarzucając jej, że nie szanuje brytyjskiej monarchini.  „Zostaw moją królową w spokoju, Riri”, „Jak śmiesz obrażać królową? Spójrz na siebie w lustrze!”, pisali rozgoryczenie fani. Rihanna nie usunęła zdjęć ani nie skomentowała burzy, która rozpętała się w internecie. Sprawy nie skomentował też Pałac Buckingham.

W piątek królowa Elżbieta II skończyła 91 lat. Czyżby w ten osobliwy sposób Barbadoska chciała złożyć brytyjskiej monarchini życzenia? Zobacz zdjęcia!

 

 

haters will say it's photoshop.

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

 

 

 

it's not that deep.

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

 

 

 

 

 

y'all chickens is ash and I'm lotion. 😂

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

 

 

 

be humble.

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

 

 

Polecamy też: Ile waży korona, czyli życie królowej Elżbiety II w liczbach. EKSKLUZYWNE VIDEO

TAGI #Rihanna

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…