Weronika Bruździak-Gębura 14 czerwca 2017 15:45
1/9
Forbes: P.Diddy, Beyonce, J.K. Rowling, Howard Stern
Copyright @Getty Images
1/9

Magazyn „Forbes” opublikował doroczną listę najbogatszych gwiazd show-biznesu. Łącznie ta złota setka w ciągu ostatniego roku zarobiła ponad 5 miliardów dolarów! Kto znalazł się w czołówce? Przekonajcie się w naszej galerii!

 

Polecamy też: Zobaczcie najlepiej zarabiające piosenkarki według „Forbes’a”! Wyniki mogą was zdziwić!

2/9
P.Diddy
Copyright @Getty Images
2/9

Pierwsze miejsce na podium należy do Seana Combsa, amerykańskiego rapera i producenta muzycznego, o pseudonimie P. Diddy. W zeszłym roku zarobił 130 milionów dolarów, głównie dzięki trasie koncertowej „Bad Boy Family Reunion Tour”, promowaniu wódki Ciroc i sprzedaży części udziałów w firmie Sean John, która produkuje ubrania. Gdy Forbes w 1999 roku opublikował pierwszy ranking najbogatszych gwiazd w show-biznesie, na szczycie znalazł się właśnie P.Diddy.

 

Polecamy też: Oto najlepiej zarabiające modelki w 2016 roku! Czy znalazła się wśród nich jakaś Polka?

3/9
Beyonce
Copyright @Getty Images
3/9

Drugie miejsce należy do Beyonce. Amerykańska piosenkarka w ciągu ostatniego roku zarobiła 105 milionów dolarów, przede wszystkim dzięki trasie koncertowej „Formation” i sprzedaży płyty „Lemonade”. Jej konto zasiliły również wpływy z udziałów w serwisie streamingowym Tidal, który należy do jej męża, Jaya Z.

 

Polecamy też: „Całe skrzydło ich posiadłości wyposażono w profesjonalny sprzęt położniczy’’. Czy Beyoncé urodzi w domu?

4/9
J.K. Rowling
Copyright @Getty Images
4/9

Ostatnie miejsce na podium przypadło autorce kultowej serii książek o „Harrym Potterze”, J. K. Rowling. Przez ostatnich 12 miesięcy zarobiła 95 milionów dolarów. Ten sukces osiągnęła dzięki najnowszej książce - „Harry Potter i Przeklęte Dziecko”. W 2016 roku publikacja była bestsellerem i sprzedała się w nakładzie 4,5 miliona egzemplarzy.

 

Polecamy też: J.K. Rowling nie jest już miliarderką. Dlaczego?

5/9
Drake
Copyright @Getty Images
5/9

Czwarte miejsce: amerykański raper Drake, który zarobił 94 miliony dolarów.

6/9
Cristiano Ronaldo
Copyright @Getty Images
6/9

Numer pięć to Cristiano Ronaldo, który w zeszłym roku zarobił 93 miliony dolarów.

7/9
The Weeknd
Copyright @Getty Images
7/9

Szóste miejsce należy do rapera The Weeknd, chłopaka Seleny Gomez, na którego konto w ciągu ostatnich 12 miesięcy wpłynęły 92 miliony dolarów.

8/9
Howard Stern
Copyright @Getty Images
8/9

Na siódmym miejscu znalazł się amerykański dziennikarz i satyryk, Howard Stern. W rok zarobił 90 milionów dolarów.

 

Polecamy też: Tak szczera nie była jeszcze nigdy! Melania Trump opowiedziała o seksie z prezydentem USA

9/9
Coldplay
Copyright @Getty Images
9/9

Ósme miejsce przypadło Coldplay. Zespół mający fanów na całym świecie, który już w niedzielę (18.06) zagra w Warszawie, zarobił 88 milionów dolarów w rok.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!