Anna Tarnowska, Rafał Brzozowski
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Rafał Brzozowski po raz pierwszy skomentował rozstanie z Anną Tarnowską

"Trzeba było odchorować"

Dorota Falkowska 1 września 2021 10:05
Anna Tarnowska, Rafał Brzozowski
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wokalista po raz pierwszy szczerze wypowiedział się na temat rozpadu swojego związku z modelką, Anną Tarnowską. Do trudnych chwil po rozstaniu odniósł się przy okazji nowego singla "Głośniej".

Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska: rozstanie

Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska byli ze sobą przez ponad osiem lat. Wszelkie informacje o związku, jak i rozstaniu, para utrzymywała z dala od mediów. Wiadomość o rozpadzie ich związku przeszła do prasy na ich własnych warunkach. 

W kwietniu na Instagramie Rafała Brzozowskiego pojawiło się oświadczenie, w którym informował on o zakończeniu związku z Anną Tarnowską. Wokalista podkreślił, że rozstaje się ze swoją partnerką w przyjaźni. Była Brzozowskiego również dokonała podobnego wpisu, dodając przy tym, że życzy Rafałowi dalszych sukcesów w karierze. Dwa miesiące później na profilu modelki można było zobaczyć dość wymowne zdjęcie z innym mężczyzną. W kolejnych postach Anna Tarnowska nie kryła się z informacją, że u jej boku pojawiła się nowa miłość. 

Piosenkarz do tej pory nie komentował rozstania, ale z okazji premiery swojego nowa singla "Głośniej", postanowił otworzyć się w tym temacie nieco bardziej.

Czytaj też: Rafała Brzozowskiego i Edytę Górniak łączy coś więcej? Nowe zdjęcia nie uciszą plotek

Rafał Brzozowski po raz pierwszy o rozstaniu z Anną Tarnowską

Brzozowski nie krył, że rozstanie z Tarnowską było dla niego ciężką próbą. Artysta nadal nie przepracował zakończonej relacji i czuje, że wciąż potrzebuje czasu, aby otworzyć się na nowe osoby. 

"Dla mnie osobiście to jest przykra sytuacja i dla mnie to było bardzo trudne. Trzeba to było odchorować. Widocznie u niej to troszeczkę szybciej trwało, u mnie trochę dłużej. Ja jestem teraz na etapie pracy, spokoju i powolnego otwierania się na coś tam w przyszłości, ale nie za wszelką cenę."

Jego stan znalazł odzwierciedlenie w nowym utworze "Głośniej", który miał premierę pod koniec sierpnia. Mimo nostalgii wokalista przekonuje, że wciąż jest w nim dużo nadziei na lepsze jutro. 

"Może dziś tak jest, że miłość nie ma czasu trwać. Szybko się nudzi i szuka ciągle nowych nas. (...) Ale też trzeba powiedzieć, że w tej piosence jest jakiś optymizm, ona jest taka lekka i wakacyjna, który mówi, że zawsze jest coś nowego i po prostu trzeba (...) czekać na to, żeby się coś nowego w życiu przydarzyło."

Zobacz także: Tak wyglądały przygotowania Rafała Brzozowskiego do udziału w Eurowizji!

rafal brzozowski trenerem w the voice of Poland
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…