Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O tym jest głośno

Qczaj zdobył nagrodę People's Choice Awards 2021! Polak pokonał inne internetowe gwiazdy

„Nie spodziewałem się, że tyle osób zagłosuje na mnie”

Marta Nawacka 3 grudnia 2021 20:01
Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Jest jednym z najbardziej popularnych trenerów personalnych w Polsce. Pod koniec października Qczaj, wraz z innymi gwiazdami Internetu, został nominowany do nagrody E! People's Choice Awards 2021 w kategorii Polish Social Media Star 2021. Po kilkutygodniowym głosowaniu mężczyzna zdobył przeważającą ilość głosów. Trener nie krył swojej wdzięczności.

Qczaj – kim jest?

Qczaj, czyli Daniel Kuczaj, jest jednym z bardziej znanych polskich trenerów personalnych. Mężczyzna zaraża swoim optymizmem i nieskończonymi pokładami energii, czym mobilizuje wiele osób do walki o lepszą sylwetkę. Pojawił się także w programie Projekt Lady. Trener nie boi się otwarcie mówić o sobie, jakiś czas temu wyznał również prawdę o swojej orientacji seksualnej. Przez to spotkał się z wieloma nieprzyjemnymi komentarzami oraz brakiem zrozumienia. Dokonując coming outu nie spodziewał się jednak, że spotka się z aż tak dużą falą hejtu...

Qczaj nie bał się także powiedzieć, że jego zdaniem obecny prezydent nie pomaga osobom o odmiennej orientacji czuć się pewnie, a w naszym kraju wciąż jest sporo osób nietolerancyjnych. On sam jako nastolatek miał problem z akceptowaniem siebie. Borykał się nawet z myślami samobójczymi. „Myślę o tych momentach, kiedy miałem 16–17 lat, siedziałem na krakowskich Skałkach i zastanawiałem się, czy skoczyć, czy nie. Czułem się nieakceptowany. Miałem poczucie, że zawiodłem wszystkich wkoło, w tym swoją mamę. Dzisiaj jestem silniejszy i cieszę się, że nie skoczyłem. Chcę jednak uświadamiać innych, że słowa dorosłych mają wpływ na dzieci – czasami bardzo bezpośredni. Mogą doprowadzić do tragedii. Dostajemy przecież mnóstwo informacji o tym, że jakiś dzieciak zrobił sobie krzywdę z powodu braku akceptacji”, wyznał podczas wywiadu dla Radia Zet.

Czytaj też: Qczaj wspiera polskie kobiety w walce o prawa. „Macicy nie mam, ale czuję ją wewnętrznie”

Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Daniel Qczaj Kuczaj w sesji dla magazynu VIVA!, 2020 rok

Qczaj zdobył nagrodę People's Choice Awards 2021

Pomimo trudności, z jakimi się mierzył, Qczaj nie rezygnuje ze swoich marzeń. Trener personalny ma już spore grono fanów, które cały czas się powiększa, a jego konto na Instagramie śledzi go już ponad 600 tysięcy osób. Pod koniec października mężczyzna został nominowany do nagrody E! People's Choice Awards 2021 w nowej kategorii: Polish Social Media Star 2021. Obok niego pojawiły się takie gwiazdy Internetu, jak: Julia Wieniawa, Adam Zdrójkowski, Klaudia Halejcio, Blowek, Aggie Lal, Maffashion oraz Maria Jeleniewska.

Po kilku tygodniach głosowania, w którym decydowali internauci, okazało się, że to właśnie Qczaj okazał się najlepszy, a jego przewaga była miażdżąca. Szczęśliwy zwycięzca zamieścił post na Instagramie, w którym podziękował wszystkim głosującym. „DZIĘKUJĘ Wam! Na gorąco chciałem Wam Skarbeńki moje podziękować za nagrodę People’s Choice Awards w kategorii Polish Social Media Star 2021 !!! (…) Gdy emocje opadną (i słońce nie będzie mi tak świecić w ekran) podzielę się z Wami tym co czuję. W tej chwili na gorąco chcę Wam podziękować z całego serca!!! ❤️Nie spodziewałem się, że tyle osób zagłosuje na mnie więc tym bardziej zrobiliście mi mega prezent, którego w tym momencie bardzo potrzebowałem!”, napisał Daniel Kuczaj.

E! People's Choice Awards uznawana jest za jedną z najważniejszych gal w amerykańskim show-biznesie. Ceremonia wręczenia statuetek odbędzie się 7 grudnia w Santa Monica w Kalifornii. Wiadomo, że podczas tego wydarzenia pojawią się inne nominowane gwiazdy, m.in. książę Harry, Pink, Cardi B, Billie Eilish czy Kim Kardashian. Qczajowi serdecznie gratulujemy wygranej!  

Zobacz także: Qczaj i jego partner rozstali się po pięciu latach związku: „Mam za sobą trudne miesiące…”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez QCZAJ (@qczaj)

TAGI #Qczaj

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.