Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Qczaj szczere o partnerze. Nie mieszkają razem. Mają ku temu powód

Kim jest partner Daniela Qczaja?

Gabriela Czernecka 6 lipca 2021 08:59
Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Daniel Qczaj jest w szczęśliwym związku. Życie mocno go poturbowało, ale od jakiegoś czasu ma u swego boku wsparcie, które daje mu siłę do pokonywania przeciwności losu. W najnowszym wywiadzie dla pomponik.pl Daniel Qczaj opowiedział, jak wygląda ich codzienność. 

Daniel Qczaj o partnerze

„Poszedłem na terapię. Zrobiłem coming out, żebym na pytania o panią QCZAJ’ową, mógł powiedzieć: „Nie ma i nie będzie ;)”. To dało mi wolność, której całe życie tak bardzo pragnąłem”, mówił Qczaj w wywiadzie dla magazynu VIVA! w lipcu ubiegłego roku. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. 

Zobacz: Daniel Kuczaj pierwszy razopowiedział o swoim partnerze! „Uczymy się siebie nawzajem”

Trener nie był wówczas gotowy na związek: „Bywało różnie – rozstawaliśmy się, wracaliśmy do siebie, bo ze mną nie ma nudy. I to wszystko, co nie rokowało na przyszłość, zmieniło się w piękną relację. Jest dla mnie ogromnym wsparciem. I stara się mnie zrozumieć. A moja miłość do niego nabiera siły wraz z doświadczeniami. I, co najważniejsze, przy nim mogę być sobą’, przyznał VIVIE!. Jak opowiadał, to on był przy nim, gdy dopadały go lęki lub gdy miał gorsze momenty: „Był przy mnie cały czas. To ma dla mnie największą wartość. Jak ci tak o nim opowiadam, uświadamiam sobie, jak bardzo go kocham”, mówił Daniel Qczaj.

Daniel Qczaj, VIVA! 2020 lipiec
Fot. FOT. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Daniel Qczaj z partnerem nie mieszkają razem

Co ciekawe, panowie jednak nie mieszkają razem. Dlaczego? Razem podjęli taką decyzje: „Obaj jesteśmy indywidualistami, uczymy się trochę przebywać razem, lubimy spędzać czas razem...jest zawsze powiew świeżości, my to lubimy”, wyznał. Kim jest partner Daniela Qczaja? „Mój partner jest spoza show biznesu, więc czasami musi znosić różne komentarze, wiadomości, które do mnie przychodzą. Musi być na to odporny i musi mi ufać, że tego nie wykorzystam”, zdradza sam trener. 

Zobacz także: Szczere wyznanie Qczaja: „Chciałbym mieć dziecko, ale będąc gejem w tym kraju…”

Pozostaje nam życzyć im dużo miłości i wytrwałości w pielęgnowaniu swojego uczucia! 

Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

TAGI #Qczaj

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?