Nicolas Aujula
Fot. Facebook Nicolas Aujula
O TYM SIĘ MÓWI

Przewidział pożar Notre Dame, pandemię i porażkę Trumpa. Teraz ma zaskakującą wizję na 2021 rok

Poznaj niezwykłego jasnowidza Nicolasa Aujulę

Rafał Kowalski 23 listopada 2020 15:04
Nicolas Aujula
Fot. Facebook Nicolas Aujula

Nie da się ukryć, że 2020 rok zostanie zapamiętany nawet przez kolejne pokolenia. Niemal każdy miesiąc przyniósł wydarzenia, które na zawsze zapiszą się w historię świata. Okazuje się, że są na Ziemi ludzie, którzy przewidzieli kilka z przełomowych momentów znacznie wcześniej… Wśród nich jest Brytyjczyk Nicolas Aujula. Jaką wizję ma jasnowidz na 2021 rok?

Nicolas Aujula – kim jest? Przepowiednia na kolejny rok

Wales Online dotarł do brytyjskiego medium, któremu udało się przewidzieć wiele istotnych wydarzeń. Do tej pory 35-letni Nicolas Aujula trafnie określił, że Donald Trump przegra wybory prezydenckie, świat opanuje pandemia, spłonie katedra Notre Dame a także, że społeczność wielu krajów zacznie protestować. „Niektóre z moich wizji są bardzo dosłowne. Inne są bardziej symboliczne i otwarte na interpretację, prawie jak sen z ukrytym przesłaniem”, wyjaśnił jasnowidz.

W rozmowie z Wales Online przyznał też, że dokonał już wizji na najbliższych 12 miesięcy. 35-latek zobaczył obrazy dotyczące wielu różnych sektorów naszej codzienności:

  • świat czeka kolejna fala głośnych i ważnych protestów
  • fala licznych migracji - Nicolas Aujula mówi o tysiącach osób, które jednocześnie będą przemieszczać się między krajami
  • pożar, jaki ma strawić Nowy Jork
  • zawód miłosny, który może dotknąć trzech celebrytów - Toma Cruise'a, Natalie Portman i Kim Kardashian.
  • nowa książka o Harrym Potterze
  • szokujący wywiad księżnej Meghan, który zdradzi tajemnice brytyjskiej monarchii
  • Meghan i Harry powitają na świecie drugie dziecko
  • morderstwo jednego z ważnych przywódców płci męskiej;  „Nie mogłem zobaczyć, kto to był, ale wyczułem, że wstrząsnęło to całym światem. Oczywiście, mam nadzieję, że to się nie spełni”
  • wzmocnienie skrajnie prawicowej polityki na Bliskim Wschodzie południowej Europie i Afryce
  • erupcja wulkanu, która rozpocznie duże zmiany pogodowe.

Na szczęście są także dobre informacje. Dotyczą one końca pandemii SARS-CoV-2. „To jedna z rzeczy, o które ludzie często mnie pytają w tym roku. Mam wizję, że wszystko się ustabilizuje po nowym roku, a wskaźniki zakażeń spadną do punktu, w którym pozostaną pod kontrolą do wiosny”, wyznał w najnowszym wywiadzie 35-letni jasnowidz i dodał, że mimo wszystko obostrzenia będą dotyczyć większość świata jeszcze przez pełny rok.

Wierzycie w jego słowa? 

jasnowidz
Fot. Adobe Stock

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.