Nicolas Aujula
Fot. Facebook Nicolas Aujula
O TYM SIĘ MÓWI

Przewidział pożar Notre Dame, pandemię i porażkę Trumpa. Teraz ma zaskakującą wizję na 2021 rok

Poznaj niezwykłego jasnowidza Nicolasa Aujulę

Rafał Kowalski 23 listopada 2020 15:04
Nicolas Aujula
Fot. Facebook Nicolas Aujula

Nie da się ukryć, że 2020 rok zostanie zapamiętany nawet przez kolejne pokolenia. Niemal każdy miesiąc przyniósł wydarzenia, które na zawsze zapiszą się w historię świata. Okazuje się, że są na Ziemi ludzie, którzy przewidzieli kilka z przełomowych momentów znacznie wcześniej… Wśród nich jest Brytyjczyk Nicolas Aujula. Jaką wizję ma jasnowidz na 2021 rok?

Nicolas Aujula – kim jest? Przepowiednia na kolejny rok

Wales Online dotarł do brytyjskiego medium, któremu udało się przewidzieć wiele istotnych wydarzeń. Do tej pory 35-letni Nicolas Aujula trafnie określił, że Donald Trump przegra wybory prezydenckie, świat opanuje pandemia, spłonie katedra Notre Dame a także, że społeczność wielu krajów zacznie protestować. „Niektóre z moich wizji są bardzo dosłowne. Inne są bardziej symboliczne i otwarte na interpretację, prawie jak sen z ukrytym przesłaniem”, wyjaśnił jasnowidz.

W rozmowie z Wales Online przyznał też, że dokonał już wizji na najbliższych 12 miesięcy. 35-latek zobaczył obrazy dotyczące wielu różnych sektorów naszej codzienności:

  • świat czeka kolejna fala głośnych i ważnych protestów
  • fala licznych migracji - Nicolas Aujula mówi o tysiącach osób, które jednocześnie będą przemieszczać się między krajami
  • pożar, jaki ma strawić Nowy Jork
  • zawód miłosny, który może dotknąć trzech celebrytów - Toma Cruise'a, Natalie Portman i Kim Kardashian.
  • nowa książka o Harrym Potterze
  • szokujący wywiad księżnej Meghan, który zdradzi tajemnice brytyjskiej monarchii
  • Meghan i Harry powitają na świecie drugie dziecko
  • morderstwo jednego z ważnych przywódców płci męskiej;  „Nie mogłem zobaczyć, kto to był, ale wyczułem, że wstrząsnęło to całym światem. Oczywiście, mam nadzieję, że to się nie spełni”
  • wzmocnienie skrajnie prawicowej polityki na Bliskim Wschodzie południowej Europie i Afryce
  • erupcja wulkanu, która rozpocznie duże zmiany pogodowe.

Na szczęście są także dobre informacje. Dotyczą one końca pandemii SARS-CoV-2. „To jedna z rzeczy, o które ludzie często mnie pytają w tym roku. Mam wizję, że wszystko się ustabilizuje po nowym roku, a wskaźniki zakażeń spadną do punktu, w którym pozostaną pod kontrolą do wiosny”, wyznał w najnowszym wywiadzie 35-letni jasnowidz i dodał, że mimo wszystko obostrzenia będą dotyczyć większość świata jeszcze przez pełny rok.

Wierzycie w jego słowa? 

jasnowidz
Fot. Adobe Stock

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.