Przemysław Kossakowski
Fot. Instagram @przekossakowski
O TYM SIĘ MÓWI

Przemysław Kossakowski poprowadzi nową edycję Big Brothera?!

Namawia go do tego… Martyna Wojciechowska!

Olga Figaszewska 12 grudnia 2018 11:56
Przemysław Kossakowski
Fot. Instagram @przekossakowski

Powraca jedno z najbardziej popularnych reality show! Od emisji 1. odcinka Big Brothera minęło już 17 lat. Program ma pojawić się na antenie TVN 7 już wiosną 2019 roku. Podobno już wiadomo, kto poprowadzi kontrowersyjne show!

Przemysław Kossakowski poprowadzi Big Brothera?!

Z najnowszych informacji wynika, że propozycję prowadzenia Big Brothera złożono Przemysławowi Kossakowskiemu, który dotychczas raczej stronił od show-biznesu.

„Jest ciepłym i naturalnym facetem i producenci są przekonani, że widzowie go pokochają”, dowiedział się Fakt.

Podobno dziennikarz wciąż nie podjął ostatecznej decyzji. W tej kwestii może liczyć na wsparcie Martyny Wojciechowskiej, która sama wcześniej występowała w tej roli. „Mówi Przemkowi, że to może być świetna przygoda. Sama prowadziła pierwsze trzy edycje Big Brothera kilkanaście lat temu i bardzo dobrze to wspomina”, dodaje informator dziennika.

To dla Martyny Wojciechowskiej było niezwykle przełomowe i ciekawe doświadczenie.  „Decydując się na ten program, w ogóle nie wiedziałam na co tak naprawdę się. Dostałam kasety VHS, zobaczyłam, jak wygląda program Big Brother zagranicą i oniemiałam. Pierwszy odcinek na żywo był moim pierwszym programem na żywo w życiu”, mówiła dziennikarka w komentarzu dla TeleMagazynu.

Myślicie, że Kossakowski zdecyduje się na poprowadzenie nowej edycji programu Big Brother? 

Przemysław Kossakowski
Fot. Instagram @przekossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS

Big Brother
Fot. MAREK ZAWADKA/REPORTER

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.