Projekt plaża
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Lato bez nudy, czyli projekt plaża w akcji! Sprawdź, co działo w wakacje

Poznaj szczegóły przedsięwzięcia

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 26 sierpnia 2019 18:17
Projekt plaża
Fot. Materiały prasowe

5 lipca 2019 roku wystartowała nowa edycja „Projektu Plaża”. Osiem wakacyjnych weekendów i osiem najpopularniejszych nadmorskich miejscowości. Ekipa TVN po raz kolejny wyruszyła w podróż po polskim wybrzeżu, zarażając słoneczną energią nie tylko wczasowiczów, ale też widzów przed telewizorami. 

Projekt plaża TVN

Tradycyjnie już na lokalnych plażach nadmorskich kurortów ekipa „Projektu Plaża” zapraszała do miasteczka TVN, które tętniło życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku! Z myślą o najmłodszych powstała strefa „Kids Club”. W jej ramach do dyspozycji dzieci był plac zabaw oraz animatorzy, którzy przeprowadzali wiele konkursów z upominkami. Również starszym nie groziła nuda.

Projekt plaża
Fot. Materiały prasowe

Kiedy maluchy skupiały się na budowaniu fortec z piasku, nastolatkowie i dorośli dostawali szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach – pływaniu na desce SUP czy skakaniu na trampolinie wodnej. Na zwolenników mniej „ekstremalnych” sportów czekały zajęcia z zumby. Znalazło się także coś dla sympatyków spokojniejszej rozrywki – ci swoje miejsce z pewnością znaleźli w kąciku czytelniczym.

Projekt plaża
Fot. Materiały prasowe

Wieczory z kolei były czasem filmomaniaków, którzy mogli zrelaksować się na leżaku w strefie kina letniego player.pl. Ekipa TVN nie zrezygnowała także z największej atrakcji „Projektu Plaża”, czyli spotkań ze znanymi i lubianymi. Tym razem w „Strefie Gwiazd” gościli aktorzy oraz uczestnicy popularnych seriali i programów grupy TVN Discovery Polska (m.in. „Na Wspólnej”, „Top Model”, „19+” czy „Big Brother”) oraz artyści muzyczni.

Projekt plaża
Fot. Materiały prasowe

To wszystko na miejscu. A co dla widzów przed telewizorami? O tym, co dzieję się w miasteczkach TVN, informowało przez całe wakacje studio „Dzień Dobry Wakacje” oraz reporterzy TTV w „Tymczasem na plaży”. Z kolei Oliver Janiak relacjonował spotkania z gwiazdami w programie „Co za tydzień” na antenie TVN i TVN Style. Nie zabrakło newsów, ciekawostek oraz przede wszystkim – letniego klimatu!

Projekt plaża
Fot. Materiały prasowe

Ekipa „Projektu plaża” rozpoczęła sezon wakacyjny 5 lipca w Świnoujściu. Następnymi przystankami były: Kołobrzeg (12-14.07), Dziwnów (19-21.07), Darłówko Zachodnie (26-28.07), Ustka (02-04.08), Gdańsk Stogi (09-11.08), Łeba (16-18.08) i Władysławowo (23-25.08).

Projekt plaża
Fot. Materiały prasowe

W tym roku dobrą zabawę nad morzem wspierali DAX, Volkswagen z programem „Mali ratownicy”, Kikkoman, Województwo Dolnośląskie, Tarczyński i e-obuwie  

Projekt plaża
Fot. Materiały prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.