Angelina Jolie, Brad Pitt FILM O ROSTANIU
Fot. James Whatling / Splash News/EAST NEWS
O TYM JEST GŁOŚNO

Hollywood wykorzysta rozwód Angeliny Jolie i Brata Pitta, by zarobić? „To będzie piekło”

Jeśli pomysł dojdzie do skutku, aktorzy będą wściekli

Rafał Kowalski 6 grudnia 2021 12:54
Angelina Jolie, Brad Pitt FILM O ROSTANIU
Fot. James Whatling / Splash News/EAST NEWS

Była jesień 2016 roku, gdy Angelina Jolie wniosła do sądu pozew o rozwód z Bradem Pittem. Para była ze sobą aż 12 lat, z czego dwa jako mąż i żona. To jednak nie wystarczyło, by żyć w zgodzie przez kolejne lata. Ulubienica widzów uważała, że ją i męża dzieli zbyt wiele. Byli zakochani od 5 lat toczą sądowe boje. W tym o opiekę nad dziećmi. Ich rodzinny dramat z jednego powodu cieszy Hollywood... 

Będzie film o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta?

W czasie, gdy parom i ich bliskim rozpada się całe życie, duże wytwórnie i firmy czasami widza zysk. Tak było między innymi w przypadku rozstania Johnny’ego Deppa i Amber Heard. Film dokumentalny o ich burzliwych losach miał zamówić kanał Discovery.

Teraz, według informacji In Touch, historia może powtórzyć się w przypadku Angeliny Jolie i Brada Pitta. „Ten projekt został zaplanowany kilka lat temu, ale ich rozwód ciągnie się i trwa. Rozłam Brangeliny również będzie wymagał zespołu badawczego, ponieważ nie ma miejsca na błędy, gdy w grę wchodzą dzieci. Muszą być o wiele bardziej wrażliwi w opowiadaniu historii”, czytamy w In Touch.

Zobacz także: Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta zaskakuje wyglądem. Czy Shiloh zdecydowała się na zmianę płci?

Angelina Jolie, Brad Pitt FILM O ROSTANIU
Fot. east news

Z kim będą wychowywać się dzieci po rozwodzie Pitta i Jolie?

Przypomnijmy, że największy spór między byłymi małżonkami dotyczy szóstki ich pociech. Maddox, Zahara, Shiloh, Pax, Knox i Viviene byli przedmiotem negocjacji swoich rodziców już nie raz. Dojście do porozumienia jest trudne i budzi wielkie emocje. „Chociaż na zdjęciach wyglądają na przyjaźnie nastawionych, to dyskusja między nimi była bardzo gorąca. Brad co chwilę wychodził z biura, a Angelina była wyraźnie zirytowana”, relacjonował w 2019 roku jedne z negocjacji informator magazynu The Blast.

Czy Discovery faktycznie podejmie się opowiedzenia o losach rodziny aktorów także włączając w to trudny temat dzieci? „Nikt nie walczy mocniej niż Angelina i jeśli jest szansa, że może to zranić jej dzieci, będzie piekło i wysokie kary do zapłacenia. To może być jedyna rzecz od lat, w której ona i Brad się zgodzą”, przewiduje źródło In Touch.

Jak potoczą się losy zapowiadanego filmu dokumentalnego? Czas pokaże… Czy to jest dobry pomysł? Ocenę pozostawiamy Wam. 

ZOBACZ TEŻ: Angelina Jolie na imprezę „Variety” przyszła z córką! Jak dziś wygląda Zahara?

Angelina Jolie, dzieci
Fot. Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Angelina Jolie, dzieci
Fot. Doug Peters/Press Association/East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.