Polska Barbie Anella
Fot. Instagram @anella_an_
O TYM SIĘ MÓWI!

Polska Barbie znów wywołuje kontrowersje! Wiecie, czym powiększa usta? To nie do uwierzenia…

Gabriela Czernecka 27 listopada 2017 18:00
Polska Barbie Anella
Fot. Instagram @anella_an_

 

Polska Barbie Anella An swoją popularność zawdzięcza udziałowi w porannym programie śniadaniowych Dzień Dobry TVN. Drobna blondynka o dużych ustach i sporych rozmiarów biuście przeszła kilkanaście operacji plastycznych tylko po to, by wyglądać jak popularna zabawka dla dzieci. Teraz kontrowersję wzbudziło jej szokujące wyznanie.

 

Polecamy: Anella, polska żywa Barbie: „Zrobienie sobie piersi, to jak wyjście do piekarni po bułki”

 

Anella An polska Barbie powiększyła usta

 

Ten sposób na przyciągnięcie uwagi internautów okazał się skuteczny. Polska lalka Barbie znów jest na językach internautów. Tym razem za sprawą dość szokującego wyznania, jakim podzieliła się z fanami na Instagramie. Anella An w krótkim video opowiedziała o swojej ostatniej wizycie w St. Petersburgu. Żywa Barbie pojechała tam, by dokonać powiększenia ust. Jak twierdzi dokonała tego przy pomocy... szpiku kostnego! 

 

Internauci dopytują modelkę, czy faktycznie poddała się takiemu zabiegowi. My mamy nadzieję, że to tylko żart. Na stronach internetowych salonów medycyny estetycznej znajdziemy informacje, że usta powiększa się głównie kwasem hialuronowym, kolagenem lub botoksem. O zastosowaniach szpiku kostnego wiadomo niewiele. Jest on co prawda źródłem niezastąpionych komórek macierzystych, które od dawna wykorzystywane są w medycynie estetycznej, ale powiększanie ust szpikiem kostnym nie jest sprawdzoną metodą. Mimo to, jak informuje Anella An poddała się temu zabiegowi. Fani wciąż liczą na to, że jest to żart. 

 

Polska Barbie nie przejmuje się jednak negatywnymi opiniami na swój temat. Dziewczyna otwarcie przyznaje, że przeszła szereg operacji plastycznych, by móc wyglądać jak żywa lalka. Anella An powiększyła sobie biust, skorygowała kości policzkowe, nos oraz usta. To właśnie one jako pierwsze przyciągają wzrok. Barbie twierdzi jednak, że to dopiero początek jej metamorfozy. Na temat powiększania ust szpikiem kostnym nie znajdziemy w sieci zbyt wielu informacji. Miejmy więc nadzieję, że polska Barbie tylko żartowała...

Polska Barbie Anella
Fot. Instagram @anella_an_
Anella, polska Barbie
Fot. Instagram @anella_an_

Polska Barbie Anella
Fot. Instagram @anella_an_

Polecamy również: Zellweger, Kidman, Hasselhoff... Walczyli o młodość, a zostali ofiarami botoksu i operacji plastycznych. Oto ich spektakularne metamorfozy!

oraz: Człowiek elf, kobieta z talią osy, żywy Ken... Oni wydali miliony, by oszpecić się w imię fantazji. Czy było warto?

TAGI #Barbie

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.