Gabriela Czernecka 12 grudnia 2017 20:00
1/5
Anella polska żywa Barbie
Copyright @Instagram @anella_an
1/5

 

Anella polska żywa Barbie znów wzbudza kontrowersje. Tym razem chodzi o jej wypowiedź, dotyczącą kolejnych operacji plastycznych, którym modelka zamierza się poddać. Według chirurga nie jest to odpowiednia decyzja. Co na to Anella?

 

Polecamy: Polska Barbie znów wywołuje kontrowersje! Wiecie, czym powiększa usta? To nie do uwierzenia…

 

Anella w programie Pytanie na śniadanie

Anella, polska żywa Barbie, zasłynęła w naszym kraju dzięki występowi w porannym programie „Dzień Dobry TVN”. Od tamtej pory polskie media nie przestają się rozpisywać na jej temat. Anelli rozgłos nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie - dzięki temu ma okazję pokazać się szerszej publiczności. Polskie media z pewnością ułatwiają jej to zadanie. Tym razem Anellę mieliśmy okazje podziwiać w porannym programie „Pytanie na śniadanie”, w którym tłumaczyła, że nie jest uzależniona od operacji plastycznych, ale nie zamierza poprzestać na tych, których już dokonała. Od tego pomysłu próbowała odwieść ją pani chirurg zaproszona do studia. 

 

Doktor Joannę Kurmanow zapytano o to, co powiedziała, jak pierwszy raz zobaczyła Anellę. „Dobrego chirurga rozpoznaje się po tym, kiedy potrafi powiedzieć nie”, odpowiedziała pani doktor.  Polska Barbie nie zgodziła się z jej słowami. Dziewczyna tłumaczyła się, że lekarz nie powinien odmawiać swojej pacjentce zabiegu, bo nie tylko pozbawia funduszy siebie, ale cierpi na tym także.. polski budżet.

 

„Jestem lekarzem, dbam o zdrowie pacjentek. Zdaję sobie sprawę z tego, jakie mogą być powikłania po takich zabiegach”, broniła swojego zdania doktor Kurmanow. Zdanie w tej sprawie zabrał również życiowy partner Anelli, „Duduś”. „Chodzę z nią na konsultacje, czytamy, jakie mogą być powikłania, jakie mogą być komplikacje, jakie ryzyko”, powiedział. „Zdarzają się lekarze, którzy mówią: "Anella tu już wystarczy, dajmy sobie spokój". Ale my robimy swoje – oczywiście do momentu, który uważamy za rozsądny”, dodał „Duduś”. 

 

Polecamy:  Ryan, Zellweger, Kidman - walcząc o młodość zostały ofiarami botoksu. Zobacz, jak się zmieniły!

oraz:  Anella, polska żywa Barbie: „Zrobienie sobie piersi, to jak wyjście do piekarni po bułki”

 

Spór Anelli z chirurgiem w telewizji śniadaniowej

 

Spór między Anellą a panią Kurmanow nie został rozwiązany. Co więcej, Anella  wyznała, że to jak wygląda obecnie, to dopiero początek jej metamorfozy, by przeobrazić się w lalkę Barbie. „Zawsze się sobie podobałam, choć teraz podobam się bardziej. Mam swoje cele. Nie uważam tego za uzależnienie, ponieważ we wszystkim trzeba zachować rozsądek. Chciałabym jeszcze poprawić piersi, pupę, nos, z którego nadal nie jestem zadowolona”, powiedziała Anella w „Pytanie na śniadanie”. Do tej pory na operacje plastyczne Anella wydała 150 tysięcy złotych! Opłacało się? Najwyraźniej tak, gdyż na jej temat piszą nie tylko polskie, ale i zagraniczne media. Sława Anelli rozwija się w zastraszajacym tempie, a wygląda na to, że to dopiero początek!

 

Polecamy: Człowiek elf, kobieta z talią osy, żywy Ken... Oni wydali miliony, by oszpecić się w imię fantazji. Czy było warto?

4/5
Anella, polska Barbie
Copyright @Instagram @anella_an_
4/5
5/5
Polska Barbie Anella
Copyright @Instagram @anella_an_
5/5

Anella twierdzi, że tak i wie, kiedy przestać się upiększać: „Zdrowy rozsądek w głowie jest, nie przegnę na pewno. W mojej własnej ocenie uważam, że usta są ok, piersi są ok. Komu mają się podobać, to się podobają. Kto mnie zna i wie, jaka jestem w środku, jakim jestem człowiekiem, co potrafię zrobić dla kogoś, jaka potrafię być, czy potrafię być miła i tak dalej... Jeśli ktoś ma mnie lubić, to polubi mnie taką, jaka jestem.

 

Polecamy: Człowiek elf, kobieta z talią osy, żywy Ken... Oni wydali miliony, by oszpecić się w imię fantazji. Czy było warto?

oraz: Ryan, Zellweger, Kidman - walcząc o młodość zostały ofiarami botoksu. Zobacz, jak się zmieniły!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.