Pippa Middleton miesiąc miodowy
Fot. Instagram, East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Pippa Middleton i James Matthews pojechali w podróż poślubną do luksusowego resortu. Wiemy, ile zapłacą

Weronika Bruździak-Gębura 24 maja 2017 06:30
Pippa Middleton miesiąc miodowy
Fot. Instagram, East News

Pippa Middleton i James Matthews wzięli ślub w minioną sobotę. Teraz para wybrała się w podróż poślubną. Wiemy, gdzie pojechali i ile będzie kosztował ich miesiąc miodowy.

 

Miesiąc miodowy Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa

Pippa Middleton i James Matthews spędzą miesiąc miodowy na jednej z rajskich wysp Polinezji Francuskiej. Para młoda wybrała się na atol Tetiaroa o powierzchni 6 kilometrów kwadratowych, który przez kilkadziesiąt lat należał do Marlona Brando. Właśnie tutaj znajduje się luksusowy, nazwany na cześć zmarłego aktora hotel, „The Brando”. Właśnie tutaj w marcu wypoczywał były prezydent USA Barack Obama wraz z żoną, Michelle. Siostra księżnej Kate i jej mąż spędzą tu tydzień. Następnie pojadą do Szkocji.

 

 

Polecamy też: Pippa Middleton i James Matthews już się pobrali. Zobacz, jak wyglądała ceremonia!

Ile kosztuje noc w „The Brando”?

Resort „The Brando” składa się z 35 luksusowych willi. Można wybrać spośród domów z jedną, dwoma i trzema sypialniami. Każda ma prywatny ogród, basen i największe luksusy, jakie można sobie tylko wymarzyć.

W sezonie (1 lipca - 31 października) noc w willi z jedną sypialnią dla dwóch osób w opcji all inclusive kosztuje 3 600 euro (plus podatki), czyli około 16 tysięcy złotych. Rezydencji nie można jednak wynająć na jedną noc, a minimum na dwie. Decydując się tylko na śniadanie, zapłacimy 2 800 euro, czyli ponad 11 tysięcy złotych za noc. Najdroższa jest willa z trzema sypialniami. Jeśli będziemy chcieli wynająć ją w najdroższym, świątecznym okresie (między 21 grudnia a 10 stycznia), koszt jednej nocy to 12 300 euro, czyli 51 700 złotych. Jednak w tym okresie willę trzeba wynająć na minimum pięć nocy, więc całkowity koszt 5-dniowego, świątecznego wyjazdu to ponad 258 tysięcy złotych.

 

 

Trzeba doliczyć też koszty podróży samolotem. Lot z Warszawy czy Londynu na wyspę Tahiti, która jest położona 53 kilometry od Tetiaroy, zaczyna się od 11 tysięcy złotych w obie strony (minimum dwie przesiadki, lot trwa kilkadziesiąt godzin). Z kolei 20-minutowy lot z Tahiti na Tetiaroa kosztuje 900 euro (prawie 4 tysiące złotych) w obie strony dla dwóch dorosłych osób.

 

Ile więc zapłaci siostra księżnej Cambridge i jej mąż? Poza sezonem, czyli od 1 kwietnia do 30 czerwca, Pippa Middleton i James Matthews za noc w willi z jedną sypialnią w opcji all inclusive zapłacą 3 000 euro (12 607 złotych). Planują zostać w „The Brando” tydzień, więc całkowity koszt wyniesie ich 21 000 euro, czyli 88 000 złotych, pomijając lot i dodatkowe atrakcje.

Koszt takiej wycieczki to jednak niewiele w porównaniu do tego, ile Pippa Middleton i James Matthews wydali na wesele, które kosztowało prawie 1,3 miliona złotych. Majątek 41-latka wyceniany jest na 2 miliardy funtów, więc luksusowa podróż nie będzie dla państwa młodych wielkim wydatkiem.

 

 

Marlon Brando zakochał się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia

Te bajońskie sumy to cena za krystalicznie błękitną wodę, dziewicze plaże z białym piaskiem i spokój, bowiem na wysepce nie ma innych turystów poza tymi, którzy zatrzymują się w „The Brando”. Ciężko się dziwić Marlonowi Brando, że zakochał się w tym raju na ziemi od pierwszego wejrzenia. Po zakończeniu zdjęć do filmu „Bunt na Bounty”, który w 1962 roku kręcono na sąsiedniej wyspie Tahiti, Marlon Brando przy pomocy lokalnego rybaka popłynął na Tetiaroę, którą kupił rok później. Chciał tu zamieszkać, więc w 1970 roku zbudował tu małą wioskę Motu Onetahi, złożoną z 12 bungalowów, kuchni, baru i jadalni. Przez kolejne lata aktor dzielił swój czas między Hollywood a tą małą, uroczą wysepką na południowym Pacyfiku. W 2002 roku Marlon Brando napisał testament, który nie zawierał instrukcji odnośnie Tetiaory, dlatego po jego śmierci w 2004 roku nieruchomość została przekazana firmie Pacific Beachcomber SC z Tahiti, która posiada liczne hotele na terenie Polinezji Francuskiej. Prace nad budową resortu „The Brando” rozpoczęto w 2009 roku. Pierwsi goście odwiedzili obiekt w lipcu 2014 roku.

 

Polecamy też: Jak naprawdę wygląda życie Pippy Middleton i czy ślub z milionerem je zmieni?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.