Olga Figaszewska 7 listopada 2017 19:00
1/6
Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, VIVA! luty 2016
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
1/6

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski uchodzą za najbardziej charyzmatyczne aktorskie małżeństwo polskiego show-biznesu. Poznali się trzy lata temu w filmie „Spirala”, w którym zagrali młode małżeństwo. To tam narodziła się ich wzajemna fascynacja, wybuchła namiętność, zaczęła prawdziwa miłość... Za fundament swojego związku uważają szczere rozmowy i zaufanie. Nie boją się rozmawiać na kontrowersyjne tematy i przełamują tabu. Wspierają się na każdym kroku i cieszą ze wzajemnych sukcesów.

 

Polecamy też: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - niepublikowane zdjęcia z Vivy! UWAGA! Film tylko dla dorosłych, a także Katarzyna Warnke o ciąży: „Przy moich 40 latach to temat nacechowany ryzykiem’’

 

Kasia Warnke nie weźmie udziału w sesji dla „Playboya”?

Czy Katarzyna Warnke weźmie udział w rozbieranej sesji dla „Playboya”? W ostatnim wywiadzie mąż gwiazdy uciął te spekulacje. Wszystko wskazuje na to, że wielbiciele gwiazdy będą rozczarowani.


„Nie wiem, po co Kasia miałaby się rozbierać w Playboyu. Nie wiem z jakiego powody miałaby to zrobić, bo ja nie widzę takiej potrzeby”, powiedział Piotr Stramowski w rozmowie z „Faktem”.  Nagość nagość dla aktorów jest czymś zupełnie naturalnym. Odgrywanie odważnych, nagich scen ukochanej w filmach nie jest dla aktora problemem. Zgrzyt pojawia się w sytuacji sesji dla magazynu dla mężczyzn. „Mamy to obgadane, że to jest praca. Chcemy wykonywać swój zawód na najwyższym poziomie, więc musimy sobie ufać”, dodał.


A czym jest nagość dla Katarzyny Warnke? „Myślę, że należy propagować kult ciała w Polsce. Taki pozytywny - zmysłowy - niekoniecznie skierowany na seksualność, ale na zmysłowość, sensualność, kontakt erotyczny, ale nie seksualny. Zasadnicza różnica dla mnie to jest trochę aspekt pedagogiczny”, mówiła jeszcze kilka miesięcy temu Kasia Warnke w „Pytaniu na śniadanie”.


 Rok temu para wzięła udział w sesji VIVY!. Inspiracją był film Stanleya Kubricka „Oczy szeroko zamknięte”. Efektem współpracy jest niedopowiedziana opowieść, kadry nasycone erotyzmem i zmysłowe portrety bohaterów. Zostaliśmy zaproszeni do ich namiętnego, prywatnego świata. Przypominamy niezwykłe, intymne zdjęcia autorstwa Zuzy Krajewskiej z Hotelu Starego w Krakowie.

Polecamy też: Katarzyna Warnke nie chce jechać do Hollywood. Dlaczego?, a także: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski o miłości jak z filmu, różnicy wieku i... temperamentów

2/6
Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, Viva! luty 2016
Copyright @Zuza Krajewska/ LAF AM
2/6

 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski o seksie i związku w VIVIE!

 

W marcu 2017 udzielili nam wyjątkowego wywiadu, w którym opowiedzieli o urokach małżeństwa i... seksie.

 

Czy po ślubie czują, że odebrano im prawo do wolności? Zaprzeczają. „Oddając siebie, ale tak NA PRAWDĘ oddając siebie drugiej osobie, dostajemy to, czego chcieliśmy, czego pragnęliśmy, choć oczywiście troszeczkę w innej formie. Warunkiem jest natomiast obopólne zaufanie”, deklaruje Piotr Stramowski. „Nie czuję się uwiązany, w ogóle nie czuję się „mężem”. Czuję się wolny. Jesteśmy razem, ale wolni zarazem. Taki paradoks. To jest super frajda. Ludzie zwykle nieświadomie myślą stereotypami, mówił.

 

 

Polecamy też: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - niepublikowane zdjęcia z Vivy! UWAGA! Film tylko dla dorosłych, a także Katarzyna Warnke o ciąży: „Przy moich 40 latach to temat nacechowany ryzykiem’’

 

Polecamy też: Katarzyna Warnke nie chce jechać do Hollywood. Dlaczego?, a także: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski o miłości jak z filmu, różnicy wieku i... temperamentów

3/6
Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
3/6

Jak pielęgnują swój związek?

 

Kasia: Ślub wniósł bardzo dużo wzajemnego wsparcia. Podjęliśmy decyzję, że jesteśmy teamem. Strzelamy do jednej bramki i pracujemy w zespole.

Piotr:  Będziemy robić wszystko, żeby utrzymać ten związek…

Kasia: ... ale chcemy mieć odwagę sprawdzania go prawie codziennie. Czy jest prawdziwy? Czy nie krzywdzimy siebie wzajemnie? Czy wystarcza nam to, co dzieje się między nami? Bo jeśli nie wystarcza, trzeba spróbować zrobić coś inaczej, znaleźć rozwiązanie i nie zawsze będzie nim to, że zostaniemy razem. Choć takie jest nasze marzenie. Właśnie to sprawia, że wciąż przechodzi w nas prąd.

 

Polecamy też: Katarzyna Warnke nie chce jechać do Hollywood. Dlaczego?

5/6
Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
5/6

Katarzyna Warnke to jedna z najbardziej popularnych aktorek młodego pokolenia. To jej czas? Jest zmysłową, piękną, niezależną kobietą, która w pełni świadomie tworzy swoją przestrzeń. Gra, pisze teksty i muzykę, a także reżyseruje. Właśnie zaczyna zdjęcia do filmu noir,  którym wcieli się w rolę mrocznej uwodzicielki. Czy jest ekspertką od uwodzenia? Z pewnością łączy siłę intelektu z cielesną atrakcyjnością.

Zobacz też: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski o miłości jak z filmu, różnicy wieku i... temperamentów

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.