Paulo Sousa czy ma żonę
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Pierwsza żona zamieniła życie Paulo Sousy w piekło. Trener nie chciał uznać młodszego z dzieci

Miał ku temu powody...

Rafał Kowalski 9 września 2021 12:57
Paulo Sousa czy ma żonę
Fot. Getty Images

Nieudany start w Euro 2020 nie przekreślił kariery Paulo Sousy w polskiej reprezentacji. 50-letni Portugalczyk, powołany w styczniu na stanowisko trenera naszych piłkarzy, walczy z nimi teraz o awans do Mistrzostw Świata. Prywatnie szkoleniowiec jest mocno zakochany w swojej drugiej żonie. Niestety pierwsza bardzo go skrzywdziła.

Dzieci Paulo Sousy. Przez wybryki żony trener nie uznawał syna

Pierwszą ukochaną 50-latka była niejaka Cristina Neto de Almeida. Para była razem 9 lat, do 2003 roku, w którym wzięła rozwód. Owocem tej miłości jest dwójka pociech - 26-letnia Maria i 18-letni Guilherme.

Paulo Sousa jest człowiekiem bardzo ciepłym i religijnym. Z kolei jako ojcu nie można mu odmówić opiekuńczości. Był jednak czas, w którym gwiazdor sportu nie chciał – według zagranicznej prasy - uznać syna. Dlaczego? Jak donosiły kolorowe gazety (m.in. Correio de Manha), Cristina Neto de Almeida wielokrotnie go zdradzała. Żona zadawała tym Portugalczykowi spory ból i wywoływała nieprzyjemne sytuacje. Jedną z nich było poinformowanie Sousy o drugiej ciąży, która najwyraźniej nie była przez niego spodziewana…

Jak na tę informację miał zareagować Portugalczyk? „Przez pewien czas bił się jednak z myślami, gdy dowiedział się, że żona przyprawia mu rogi i zdaniem portugalskich mediów kwestionował nawet, że jest ojcem młodszego z dzieci”, czytamy w Super Expressie.

Dopóki dzieci nie były dorosłe, po rozwodzie rodziców, mieszkały z matką w Portugalii.

CZYTAJ TEŻ: Euro 2020. Paulo Sousa znalazł się w rankingu najlepiej zarabiających trenerów

Paulo Sousa żona, dzieci
Fot. Gabriele Maltinti/Getty Images

Druga żona Paulo Sousy - Christina Mohler

Przypomnijmy, że roku 2006 partnerką szkoleniowca jest Christina Mohler, która najpierw wzięła z ukochanym ślub cywilny, a później -  na jego prośbę – ślub kościelny w Maroku.

Wspomniana Christina Mohler to znana portugalska gwiazda. W okolicach 2000 roku 45-latka była pogodynką portugalskich telewizji, a jeszcze wcześniej modelką. Jej eleganckie, ale i odważne zdjęcia do dziś można znaleźć w sieci. Christina i jej partner do dziś budzą duże zainteresowanie w krajowych mediach... 

SPRAWDŹ TAKŻE: Christian Eriksen reanimowany. Mecz EURO 2020 Danii z Finlandią przerwany. W trakcie spotkania doszło do tragedii

Paulo Sousa żona, dzieci, nie chciał uznać syna
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.