Fot. Instagram @pkrupinska
O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Krupińska pokazała zdjęcia synka! Jak skomentowała je Anna Lewandowska?

Sabina Zięba 7 sierpnia 2017 11:30
Fot. Instagram @pkrupinska

Miss Polonia Paulina Krupińska i muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka od wielu lat tworzą szczęśliwy związek. W 2015 roku urodziło się ich pierwsze dziecko, córka Antonina, a dwa lata później powitali na świecie syna Jędrzeja. Pilnie strzegą prywatności i nigdy nie pokazują twarzy swoich pociech. Rzadko również pozują wspólnie do zdjęć. Teraz jednak kochająca mama podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem synka!

Polecamy też: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pokazali urocze zdjęcia z wakacji z dziećmi

Urocze zdjęcie Jędrzeja

Paulina Krupińska opublikowała na Instagramie zdjęcie zadowolonego Jędrzeja. Chłopiec z uśmiechem na ustach trzyma dłoń swojej mamy. Paulina Krupińska w opisie zdjęcia zapytała: "Czy jest coś piękniejszego od uśmiechu dziecka? #cośczegoniedasiękupić #bezcenne #uśmiechdziecka #uśmiechlepszyodwszystkiego #pocochanelki #pocoinnetorebki #tojestprawdziweszczescie".

Polecamy też: Paulina Krupińska wyjdzie za mąż za Sebastiana Karpiela-Bułeckę?! Gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość?

Pod zdjęciem pojawiła się masa komentarzy fanów prezenterki, którzy odpowiadali na postawione w opisie pytanie: "Uśmiech dwójki dzieci", "Bardzo mądra z Pani kobieta..." czy "Oj tak, żadne zagraniczne wycieczki, drogie torebki nie zastąpią uśmiechu dziecka, cieszę się że mam swoich synków i Bóg dał mi takie błogosławieństwo". Jedną z osób, która skomentowała zdjęcie jest Anna Lewandowska! Trenerka, która niedawno po raz pierwszy została mamą, wyraziła swój zachwyt pisząc: "😍 😍 😍". 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.