Fot. Instagram @pkrupinska
O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Krupińska pokazała zdjęcia synka! Jak skomentowała je Anna Lewandowska?

Sabina Zięba 7 sierpnia 2017 11:30
Fot. Instagram @pkrupinska

Miss Polonia Paulina Krupińska i muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka od wielu lat tworzą szczęśliwy związek. W 2015 roku urodziło się ich pierwsze dziecko, córka Antonina, a dwa lata później powitali na świecie syna Jędrzeja. Pilnie strzegą prywatności i nigdy nie pokazują twarzy swoich pociech. Rzadko również pozują wspólnie do zdjęć. Teraz jednak kochająca mama podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem synka!

Polecamy też: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pokazali urocze zdjęcia z wakacji z dziećmi

Urocze zdjęcie Jędrzeja

Paulina Krupińska opublikowała na Instagramie zdjęcie zadowolonego Jędrzeja. Chłopiec z uśmiechem na ustach trzyma dłoń swojej mamy. Paulina Krupińska w opisie zdjęcia zapytała: "Czy jest coś piękniejszego od uśmiechu dziecka? #cośczegoniedasiękupić #bezcenne #uśmiechdziecka #uśmiechlepszyodwszystkiego #pocochanelki #pocoinnetorebki #tojestprawdziweszczescie".

Polecamy też: Paulina Krupińska wyjdzie za mąż za Sebastiana Karpiela-Bułeckę?! Gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość?

Pod zdjęciem pojawiła się masa komentarzy fanów prezenterki, którzy odpowiadali na postawione w opisie pytanie: "Uśmiech dwójki dzieci", "Bardzo mądra z Pani kobieta..." czy "Oj tak, żadne zagraniczne wycieczki, drogie torebki nie zastąpią uśmiechu dziecka, cieszę się że mam swoich synków i Bóg dał mi takie błogosławieństwo". Jedną z osób, która skomentowała zdjęcie jest Anna Lewandowska! Trenerka, która niedawno po raz pierwszy została mamą, wyraziła swój zachwyt pisząc: "😍 😍 😍". 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.