Fot. Instagram @pkrupinska
O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Krupińska pokazała zdjęcia synka! Jak skomentowała je Anna Lewandowska?

Sabina Zięba 7 sierpnia 2017 11:30
Fot. Instagram @pkrupinska

Miss Polonia Paulina Krupińska i muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka od wielu lat tworzą szczęśliwy związek. W 2015 roku urodziło się ich pierwsze dziecko, córka Antonina, a dwa lata później powitali na świecie syna Jędrzeja. Pilnie strzegą prywatności i nigdy nie pokazują twarzy swoich pociech. Rzadko również pozują wspólnie do zdjęć. Teraz jednak kochająca mama podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem synka!

Polecamy też: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pokazali urocze zdjęcia z wakacji z dziećmi

Urocze zdjęcie Jędrzeja

Paulina Krupińska opublikowała na Instagramie zdjęcie zadowolonego Jędrzeja. Chłopiec z uśmiechem na ustach trzyma dłoń swojej mamy. Paulina Krupińska w opisie zdjęcia zapytała: "Czy jest coś piękniejszego od uśmiechu dziecka? #cośczegoniedasiękupić #bezcenne #uśmiechdziecka #uśmiechlepszyodwszystkiego #pocochanelki #pocoinnetorebki #tojestprawdziweszczescie".

Polecamy też: Paulina Krupińska wyjdzie za mąż za Sebastiana Karpiela-Bułeckę?! Gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość?

Pod zdjęciem pojawiła się masa komentarzy fanów prezenterki, którzy odpowiadali na postawione w opisie pytanie: "Uśmiech dwójki dzieci", "Bardzo mądra z Pani kobieta..." czy "Oj tak, żadne zagraniczne wycieczki, drogie torebki nie zastąpią uśmiechu dziecka, cieszę się że mam swoich synków i Bóg dał mi takie błogosławieństwo". Jedną z osób, która skomentowała zdjęcie jest Anna Lewandowska! Trenerka, która niedawno po raz pierwszy została mamą, wyraziła swój zachwyt pisząc: "😍 😍 😍". 

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.