Fot. Instagram @pkrupinska
O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Krupińska pokazała zdjęcia synka! Jak skomentowała je Anna Lewandowska?

Sabina Zięba 7 sierpnia 2017 11:30
Fot. Instagram @pkrupinska

Miss Polonia Paulina Krupińska i muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka od wielu lat tworzą szczęśliwy związek. W 2015 roku urodziło się ich pierwsze dziecko, córka Antonina, a dwa lata później powitali na świecie syna Jędrzeja. Pilnie strzegą prywatności i nigdy nie pokazują twarzy swoich pociech. Rzadko również pozują wspólnie do zdjęć. Teraz jednak kochająca mama podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem synka!

Polecamy też: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pokazali urocze zdjęcia z wakacji z dziećmi

Urocze zdjęcie Jędrzeja

Paulina Krupińska opublikowała na Instagramie zdjęcie zadowolonego Jędrzeja. Chłopiec z uśmiechem na ustach trzyma dłoń swojej mamy. Paulina Krupińska w opisie zdjęcia zapytała: "Czy jest coś piękniejszego od uśmiechu dziecka? #cośczegoniedasiękupić #bezcenne #uśmiechdziecka #uśmiechlepszyodwszystkiego #pocochanelki #pocoinnetorebki #tojestprawdziweszczescie".

Polecamy też: Paulina Krupińska wyjdzie za mąż za Sebastiana Karpiela-Bułeckę?! Gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość?

Pod zdjęciem pojawiła się masa komentarzy fanów prezenterki, którzy odpowiadali na postawione w opisie pytanie: "Uśmiech dwójki dzieci", "Bardzo mądra z Pani kobieta..." czy "Oj tak, żadne zagraniczne wycieczki, drogie torebki nie zastąpią uśmiechu dziecka, cieszę się że mam swoich synków i Bóg dał mi takie błogosławieństwo". Jedną z osób, która skomentowała zdjęcie jest Anna Lewandowska! Trenerka, która niedawno po raz pierwszy została mamą, wyraziła swój zachwyt pisząc: "😍 😍 😍". 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.