Andrzej Sołtysik, "Viva!" grudzień 2015
Fot. Robert Wolański / Sony A7R
O TYM JEST GŁOŚNO

Andrzej Sołtysik mógł stracić syna. O dramatycznych chwilach opowiedziała jego żona

„Nie wolno mi było wstać z łóżka…”

Rafał Kowalski 10 grudnia 2019 16:01
Andrzej Sołtysik, "Viva!" grudzień 2015
Fot. Robert Wolański / Sony A7R

Przez cztery lata małżeństwa Andrzej i Patrycja Sołtysikowie doczekali się jednego synka o imieniu Stanisław. Choć chłopiec ma już 4 lata, to jego mama dopiero teraz postanowiła opowiedzieć o tym, że walka o bezpieczne narodziny potomka była bardzo ciężka. Lekarze poinformowali absolwentkę kulturoznawstwa, że jest w ciąży dokładnie 9 grudnia 2014 roku. Drugą informacją, jaką przekazali, była niestety ta, że ciąża jest zagrożona. Od tego momentu każdy 9 dzień ostatniego miesiąca roku jest dla żony Andrzeja Sołtysika symbolicznie ważny.

Patrycja Sołtysik o zagrożonej ciąży

O swoich emocjach ukochana dziennikarza napisała na swoim blogu. „W grudniu 2014 roku dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Właśnie w tym przed gwiazdkowym okresie rozpoczęła się najtrudniejsza w moim życiu walka o utrzymanie zagrożonej ciąży. Kiedy Wigilię oraz całe święta nie wolno mi było wstać z łóżka... marzyłam, że jeśli uda się mimo wszystko (choć lekarze nie dawali większych szans), to w następnym roku będę celebrować gwiazdkę z dzidziusiem jak nigdy wcześniej”, obiecała sobie Patrycja Sołtysik.

Na szczęście chłopiec szczęśliwie się urodził i dziś ma już cztery lata. Na załączonych do wpisu zdjęciach widać, że Staszek lubi pomagać mamie w dekorowaniu pomieszczeń i pichceniu. „Stanisław to twardy facet i … chociaż za każdym razem wzruszam się jak wspominam „tamte święta” to doceniam to co teraz mamy, że jesteśmy razem i możemy się cieszyć wspólnymi rodzinnymi świętami! Dlatego od czterech lat od pierwszego grudnia „święta w sercu” i oddajemy się w całości tej atmosferze!”, napisała mama czterolatka na swoim blogu PatiSoltysik.pl.

Fani znanej pary wysłali w jej stronę mnóstwo życzliwych słów. Nie zabrakło też komplementów dla małego Stasia, którego na najnowszej fotografii możemy podziwiać w jego uroczym pokoju... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patrycja Sołtysik (@pati_soltysik)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patrycja Sołtysik (@pati_soltysik)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?