Andrzej Sołtysik, "Viva!" grudzień 2015
Fot. Robert Wolański / Sony A7R
O TYM JEST GŁOŚNO

Andrzej Sołtysik mógł stracić syna. O dramatycznych chwilach opowiedziała jego żona

„Nie wolno mi było wstać z łóżka…”

Rafał Kowalski 10 grudnia 2019 16:01
Andrzej Sołtysik, "Viva!" grudzień 2015
Fot. Robert Wolański / Sony A7R

Przez cztery lata małżeństwa Andrzej i Patrycja Sołtysikowie doczekali się jednego synka o imieniu Stanisław. Choć chłopiec ma już 4 lata, to jego mama dopiero teraz postanowiła opowiedzieć o tym, że walka o bezpieczne narodziny potomka była bardzo ciężka. Lekarze poinformowali absolwentkę kulturoznawstwa, że jest w ciąży dokładnie 9 grudnia 2014 roku. Drugą informacją, jaką przekazali, była niestety ta, że ciąża jest zagrożona. Od tego momentu każdy 9 dzień ostatniego miesiąca roku jest dla żony Andrzeja Sołtysika symbolicznie ważny.

Patrycja Sołtysik o zagrożonej ciąży

O swoich emocjach ukochana dziennikarza napisała na swoim blogu. „W grudniu 2014 roku dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Właśnie w tym przed gwiazdkowym okresie rozpoczęła się najtrudniejsza w moim życiu walka o utrzymanie zagrożonej ciąży. Kiedy Wigilię oraz całe święta nie wolno mi było wstać z łóżka... marzyłam, że jeśli uda się mimo wszystko (choć lekarze nie dawali większych szans), to w następnym roku będę celebrować gwiazdkę z dzidziusiem jak nigdy wcześniej”, obiecała sobie Patrycja Sołtysik.

Na szczęście chłopiec szczęśliwie się urodził i dziś ma już cztery lata. Na załączonych do wpisu zdjęciach widać, że Staszek lubi pomagać mamie w dekorowaniu pomieszczeń i pichceniu. „Stanisław to twardy facet i … chociaż za każdym razem wzruszam się jak wspominam „tamte święta” to doceniam to co teraz mamy, że jesteśmy razem i możemy się cieszyć wspólnymi rodzinnymi świętami! Dlatego od czterech lat od pierwszego grudnia „święta w sercu” i oddajemy się w całości tej atmosferze!”, napisała mama czterolatka na swoim blogu PatiSoltysik.pl.

Fani znanej pary wysłali w jej stronę mnóstwo życzliwych słów. Nie zabrakło też komplementów dla małego Stasia, którego na najnowszej fotografii możemy podziwiać w jego uroczym pokoju... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patrycja Sołtysik (@pati_soltysik)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patrycja Sołtysik (@pati_soltysik)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.