Keanu Reeves, Alexandra Grant
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Alexandra Grant skomentowała swój związek z  Keanu Reeves’em 

Zakochani planują ślub?!

Olga Figaszewska 13 marca 2020 11:25
Keanu Reeves, Alexandra Grant
Fot. Getty Images

Mówiono o nim - „Smutny Keanu”. Wszystko zmieniło się w listopadzie ubiegłego roku, kiedy 55-letni hollywoodzki aktor przedstawił publiczności 46-letnią artystkę Alexandrę Grant. Podobno zakochani spotykają się już od kilku lat. Nic dziwnego, że Keanu Reeves i Alexadnra Grant zaskoczyli wszystkich! Aktor ku uciesze fanów w końcu znalazł upragnioną miłość. Czy zdecydują się stanąć na ślubnym kobiercu?

Keanu Reeves i Alexandra Grant wezmą ślub?

Związek Alexandry i Keanu wywołuje wielkie poruszenie. Fani aktora mocno im kibicują. Pierwsze wspólne zdjęcia pary trzymających się za ręce, wywołały falę komentarzy!

Ukochana aktora to artystka. Alexandra Grant pochodzi z Ohio. Studiowała w San Francisco, uzyskując tytuł magistra sztuk pięknych w dziedzinie malarstwa. Jej prace były wystawiane w wielu światowej sławy muzeach, jak Los Angeles County Museum of Art, Galerie Gradiva w Paryżu, czy The Harris Lieberman Gallery w Nowym Jorku. Zakochanych zbliżyła do siebie wspólna praca. W 2017 roku wspólnie z Keanu Reevesem założyła wydawnictwo X Artists’ Books.

W 2011 roku wydali swoją pierwszą książkę, Ode to Happiness, ironiczny przewodnik po przezwyciężaniu depresji, w której tekst Reeves'a ilustrują rysunki Grant.

,,Książka była moją niespodzianką dla Keanu. Miał to być osobisty prezent. Wszyscy nasi przyjaciele w pokoju zachichotali, kiedy podarowałam mu kopię. Powiedzieli: „Proszę opublikujcie to!”. Tak weszliśmy do branży wydawniczej", mówi w wywiadzie. 

Druk to nie jedyne hobby Alexandry. Grant zajmuje się także organizacją wystaw ... Jest bardzo towarzyską osobą, która uwielbia przebywać wśród ludzi. Kiedy okazało się, że Aleksandra siedem razy była druhną na weselach, padło pytanie o plany na przyszłość. Zwłaszcza że pojawiły się pogłoski o zaręczynach pary!

W wywiadzie dla Vogue Grant skomentowała swój związek z Reevesem.  

„Mogłabym o tym opowiedzieć przy lampce wina. Miłość na wszystkich poziomach jest dla mnie bardzo ważna. Nie wierzę, że izolacja jest właściwą drogą. Są okresy samotności, których potrzebuję jako artysta, ale jednocześnie naprawdę doceniam bycie w związku”, wyznała.

Keanu Reeves, Alexandra Grant
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.