Keanu Reeves, Alexandra Grant
Fot. Getty Images
O NIEJ SIĘ MÓWI

Alexandra Grant o swoim wyglądzie: „Jeśli kobiety mają ginąć ze względu na standardy urody...”

Partnerka Keanu Reeves’a wypowiedziała się w słusznej sprawie!

Ksenia Krasko 10 grudnia 2019 08:45
Keanu Reeves, Alexandra Grant
Fot. Getty Images

Fani Keanu Reeves’a ( a jest ich naprawdę wielu) cieszą się, że aktor w końcu jest szczęśliwy! Nie ukrywa, że doskonale czuje się w towarzystwie artystki Alexandry Grant, z którą znają się już od dawna. Pojawiali się razem na różnych imprezach towarzyskich i branżowych, dlatego media już kilka miesięcy temu rozpisywały się o domniemanym romansie. I chociaż para nie potwierdza tych doniesień, ich zdjęcia sugerują coś zupełnie innego.

Alexandra Grant: kim jest partnerka Keanu Reeves’a?

Ze względu na Keanu Reeves’a, zainteresowanie mediów 46-letnią artystką gwałtownie wzrosło. Alexandra Grant nie opowiada o swoim życiu prywatnym, ale prowadzi profil na Instagramie, który cieszy się coraz większą popularnością.

Pierwsze wspólne zdjęcia artystki i aktora, trzymających się za ręce, wywołały falę komentarzy – w większości pozytywnych, jednak nie zabrakło i głosów krytyki. Najczęściej komentowano... wygląd Alexandry Grant, a przede wszystkim jej fryzurę. Kobieta postanowiła wytłumaczyć, dlaczego przestała farbować włosy i dlaczego nie wstydzi się siwizny.

Na swoim Instagramie odniosła się do artykułu z magazynu Newsweek – omawiano w nim, czy farbowanie włosów ma wpływ na zdrowie kobiet. Według ekspertów, którzy przestudiowali wyniki 45 000 respondentek, stosowanie farb i prostownic rzeczywiście zwiększa ryzyko wystąpienia raka piersi.

„Liczby są oszałamiające... Osiwiałam, kiedy miałam 20 lat, więc farbowałam włosy na wszystkie kolory. W pewnym momencie przestałam tolerować toksyczne składniki”, wyznała artystka. „Uwielbiam i popieram fakt, że każda każda kobieta może wybrać, jak chce wyglądać w jakimkolwiek wieku. Ale jeśli kobiety mają ginąć ze względu na standardy urody... To porozmawiajmy o tych standardach”, napisała Grant, dodając, że kocha wszystkie kobiety.

Kim jest Alexandra Grant? Artystka urodziła się w Ohio, a potem studiowała w San Francisco, uzyskując tytuł magistra sztuk pięknych w dziedzinie malarstwa. Jej prace były wystawiane w wielu światowej sławy muzeach, jak Los Angeles County Museum of Art, Galerie Gradiva w Paryżu, czy The Harris Lieberman Gallery w Nowym Jorku. W 2017 roku wspólnie z Keanu Reevesem założyła wydawnictwo X Artists’ Books. 

Keanu Reeves, Alexandra Grant
Fot. Getty Images

Keanu Reeves, Alexandra Grant
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.