STYL GWIAZD

Górniak, Majewska, Kowalska... Kto jeszcze pojawił się na festiwalu w Opolu?

Zobacz stylizacje gwiazd z trzeciego dnia!

Olga Figaszewska 10 czerwca 2018 22:29

To właśnie tu rodziły się gwiazdy estrady i tu miały premierę piosenki, które weszły do kanonu polskiej muzyki. Trzeci dzień 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu został podzielony na dwa koncerty: Od Opola do Opola i Piosenka ci nie da zapomnieć. Kto zachwycił publiczność?

Opole 2018: Dzień trzeci. Kto pojawił się na opolskiej scenie?

Koncert Od Opola do Opola był podsumowaniem najważniejszych muzycznych wydarzeń minionego roku. Na opolskiej scenie pojawiły się gwiazdy polskiej estrady. O kim mowa? Publiczność bawiła się przy utworach wykonywanych przez Edytę Górniak, Sławomira, Kasię Kowalską, Margaret, Natalię Szroeder, zespół Wanda i Banda, Gromee'ego, Edytę Geppert, Korteza, Red Lips, Sarsę, Stanisławę Celińskią oraz Alicję Majewską i Włodzimierza Korcza.

Z kolei w drugiej części Piosenka Ci nie da zapomnieć. Koncert przebojów stulecia usłyszymy  międzypokoleniowe duety w wyjątkowych aranżacjach!

Jak tego dnia prezentowały się gwiazdy? Sprawdź!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.