Macaulay Culkin, Kit Culkin, Christopher Culkin, Kevin sam w domu
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Ojciec Macaulaya Culkina zagłodził swoją partnerkę na śmierć? „W akcie zgonu napisano, że przestała jeść”

Weronika Kostyra 1 grudnia 2017 07:30
Macaulay Culkin, Kit Culkin, Christopher Culkin, Kevin sam w domu
Fot. East News

 


Ojciec Macaulaya Culkina w młodości próbował swoich sił w aktorstwie, ale osiągnąć sukces udało się dopiero jego synowi, kiedy zagrał w świątecznym przeboju „Kevin sam w domu”. Nagła popularność ściągnęła na jego rodzinę nieszczęścia. W 1995 roku Kit Culkin rozstał się z matką ośmiorga swoich dzieci, Patricią Brentrup, potem przez lata Macaulay zmagał się z uzależnieniem od narkotyków, teraz 72-latek został oskarżony doprowadzenie do śmierci swojej partnerki.

 

Kit Culkin zagłodził swoją partnerkę?

Kit Culkin był menadżerem trzech synów: Macaulaya, Kierana i Rory’ego. Po rozwodzie z ich matką związał się z Jeanette Krylowski. Był z nią w związku przez 22 lata i mieszkał przez ten czas w jej domu. W maju tego roku kobieta zmarła, a Kit został oskarżony przez jej córkę o zmianę testamentu i przyczynienie się do jej śmierci. „W akcie zgonu mojej matki napisano, że przyczyną śmierci był „brak prawidłowego rozwoju”, co oznacza, że przestała jeść”, powiedziała Thalia Baker Fuchs w rozmowie z „Radar Online”.

 

Macaulay Culkin, Kit Culkin, Christopher Culkin, Kevin sam w domu
Fot. East News

Jeanette Krylowski i Kit Culkin

 

Córka Jeanette jest przekonana, że Culkin nie opiekował się wystarczająco jej matką chorującą na demencję. W ich domu kilkukrotnie interweniowała policja. Thalia Baker Fuchs twierdzi, że Kit Culkin i jego siostra, Bonnie Bedelia w 2015 roku zmusili Jeanette do zmiany treści testamentu, tak by jej dom w stanie Oregon został ich własnością. Córka dowiedziała się o tym dopiero po śmierci matki. Zdradziła też, że jej partner nie przyszedł nawet na jej pogrzeb.

 

 

Culkin family 😍 || #macaulayculkin #kieranculkin #shaneculkin #quinnculkin #dakotaculkin #christianculkin #kitculkin #patriciabentrup ||

Post udostępniony przez 🔮Official Rare Pictures🔮 (@macaulay.culkin.rare)

 

 

Happy Birthday Kit :) #macaulayculkin #kitculkin

Post udostępniony przez Macaulay (@macaulayculkin1980)

 

 

 

Zobacz także: Złote dziecko Hollywood kończy 37 lat. Tak Macaulaya Culkina zmieniły z biegiem lat depresja i uzależnienia

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!