nowy partner, Hanna Zborowska Neves
Fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Hanna Zborowska-Neves znów jest zakochana i... właśnie pokazała partnera po raz pierwszy!

Kim jest nowy ukochany gwiazdy? Ma nietypową pracę

Rafał Kowalski 3 kwietnia 2021 19:39
nowy partner, Hanna Zborowska Neves
Fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East News

Piętnaście lat związku i trzynaście małżeństwa nie wystarczyły, by miłość Hanny Zborowskiej Neves i Brazylijczyka Daniela Nevesa trwała wiecznie. Para postanowiła się rozstać, a w jednym ze szczerych wywiadów podróżniczka i prezenterka zdradziła, że jest ponownie zakochana… Wiadomo już, kim jest kolejny partner gwiazdy. W sieci pojawił się też filmik, na którym w końcu widać przystojnego Brazylijczyka.

Nowy ukochany Hanny Zborowskiej Neves – kto to? Zawód, narodowość

W połowie stycznia Hanna Zborowska Neves udzieliła Agnieszce Hyży szczerego wywiadu. To właśnie z niego dowiedzieliśmy się, że blondwłosa 38-latka, która przyleciała na kilka miesięcy do Polski, bardzo chce powrócić znów do Brazylii (gdzie mieszka od wielu lat), bo ma dla kogo. „Chciałabym tam wrócić, bo... tam mam kogoś, kto na mnie czeka. Już się nie mogę doczekać, by przyjechać. Odżyłam, naprawdę. Rok 2020 koniec końców nie okazał się taki tragiczny, jak się zapowiadało”, usłyszeliśmy podczas czatu na żywo.

Z kolei teraz jeden z tygodników ujawnił, czym na co dzień zajmuje się partner siostry Zosi Zborowskiej. „Prowadzi on firmę produkującą wyroby z marmuru. Co więcej – swoje produkty sprzedaje też w Warszawie”, czytamy w Świat&Ludzie. Aktualny ukochany 38-latki, podobnie jak jej były mąż, jest Brazylijczykiem. Jaki ma charakter? „Polscy faceci są bardziej ogarnięci i niezależni, odcinają pępowinę z reguły szybciej, a brazylijscy nie odcinają, mam wrażenie”, tłumaczyła podróżniczka Agnieszce Hyży.

Prezenterka, która wróciła już z dwiema córkami do Brazylii, właśnie dziś pierwszy raz pokazała, jak wygląda jej druga połówka. Musimy przyznać, że to szalenie przystojny mężczyzna!

Nowy partner Hanny Zborowskiej-Neves
Fot. Instastory Hanny Zborowskiej-Neves

Rozstanie Hanny Zborowskiej i Daniela Nevesa – szczegóły

Przypomnijmy, że o kłopotach w związku pary informowano w połowie 2020 roku. Dziennikarze dotarli do powodów kryzysu małżeńskiego – Hanna Zborowska miała poświęcić się mocno rozwojowi osobistemu i produkowaniu programów podróżniczych dla jednej ze stacji telewizyjnych. Tym samym nie miała już czasu, by pomagać w biznesie męża i swojej teściowej. Relacje małżonków z czasem uległy dużemu rozluźnieniu, Daniel wyprowadził się od Hanny i ich drogi się rozeszły.

Siostra Zofii Zborowskiej mocno to przeżyła. „Cały czas płakałam. Na nic nie miałam siły. Byłam zamknięta z dziećmi w domu, Daniela nie było. Cała odpowiedzialność spadła na mnie i do tego rozwód. To był krytyczny moment. Poczułam, że moje życie traci sens”, mówiła 38-latka w Na żywo.

„Rozwód to bardzo przykra sprawa. Nikt nigdy nie wychodził za mąż z myślą, że się kiedyś rozwiedzie. Po prostu przestało się układać, nie ma żadnej winy. Skończyło się, było super przez 15 lat, mamy super dwie córki, ale się skończyło. A jak się skończyło, to trzeba to jakoś poukładać na nowo, żeby było dobrze”, zaznaczyła z kolei w rozmowie za pośrednictwem Instagrama z Agnieszką Hyży i dodała, że na szczęście jej były partner jest poważnym człowiekiem, któremu przyświeca ten sam cel – dobro ich dwóch córek.

Życzymy, by życie przyniosło obojgu tylko to, co najlepsze. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…