Brad Pitt
Fot. GQ
O TYM SIĘ MÓWI

Brad Pitt potwierdził, że jest zakochany?! Kim jest wybranka aktora?

Nie jest to Jennifer Aniston czy Charlize Therone!

Olga Figaszewska 30 września 2019 19:51
Brad Pitt
Fot. GQ

Od rozstania z Angeliną Jolie łączony jest z hollywoodzkimi gwiazdami. Gorący romans miał połączyć go między innymi z Charlize Theron czy Jennifer Aniston. Tymczasem serce aktora podobno jest zajęte przez tajemnicza piękność, która nie ma zbyt wiele wspólnego z celebryckim światem.

Ukochana Brada Pitta. Kim jest Sat Hari Khalsa

Amerykańskie media potwierdzają, że miłość Sat i Brada Pitta kwitnie. W dodatku niedawno na rynku ukazała się okładka US Weekly, na której aktor przyznaje, że jest zakochany! Aktor spotyka się z projektantką biżuterii Amrit i holistyczną uzdrowicielką. Sat jest szamanką i uczyła się terapii tlenowej. To  dla niej porzucił Charlize Theron.  Podobno podróżują razem po całym świecie. Aktor zabrał ją także na premierę filmu Ad Astra. Niedawno byli widziani na kolejnej imprezie, a osoby z ich otoczenia potwierdzają, że są nierozłączni.

„Jest bardzo silna i ma piękny umysł. To mu się podoba. Sat jest dla niego wyjątkowa i lubi spędzać z nią czas”, czytamy na łamach magazynu.

Brad Pitt
Fot. materiały prasowe

Podobno Brad Pitt poczuł do Sat coś wyjątkowego. Uczucie pojawiło się po wielu latach od zawarcia znajomości. Dlatego zdecydował zakończyć swoją relacje z Charlize, w której czuł się osaczony.

„Brad nie chce umawiać się z inną aktorką. Na tym etapie życia interesuje go tylko kobieta, która nie należy do branży. Z powodu tego, co Sat robi w życiu, wokół niej jest znacznie mniej dramatu. I właśnie do tego ciągnie Brad”, wyznała osoba z otoczenia Brada Pitta.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw? Te informacje zdementował jednak informator The Sun. Brada Pitta i Sat łączy przede wszystkim przyjaźń. 

Sat Hari Khalsa
Fot. Getty Images

Od lewej Sat Hari Khalsa z aktorką Rainbeau Mars, 2015 rok

TAGI #Brad Pitt

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…