North West, Caiden Mills
Fot. Instagram/@caiden817
O TYM SIĘ MÓWI

Obsypuje ją prezentami od Tiffany'ego... Kim jest chłopak North West?!

„Miłość wisi w powietrzu!”

Olga Figaszewska 15 lutego 2019 18:55
North West, Caiden Mills
Fot. Instagram/@caiden817

To dopiero niespodzianka! Córka Kim Kardashian i Kanye'ego Westa właśnie przeżywa pierwsze zauroczenie! Jej siedmioletni chłopak obsypuje ją prezentami od Tiffany'ego. Co wiemy o jej wybranku?

Kim jest chłopak North West?

Urokliwy młodzieniec, który walczy o względy North West to Caiden Mills, siedmioletni syn rapera Consequence. Chłopiec ma już ponad 42 tysiące followersów na Instagramie i powoli wyrasta na nową gwiazdę rapu! Od niedawna próbuje swoich sił na rynku muzycznym. Trzeba przyznać, że jest  przebojowy,  pewny siebie i z pewnością... hojny.

Wybrankę swojego serca poznał dzięki tacie! Consequence współpracuje z Kanye Westem. Nic dziwnego, że siedmiolatek bywa ich częstym gościem.

Niedawno opublikował się zdjęciem z kolacji, na którą zaprosili go Kanye i Kim. W ostatnim czasie na jego profilu pojawiły się również zdjęcia z małą North. Caiden nie ukrywa swoich uczuć! Kilka dni temu zabrał swoją dziewczynę na randkę i podarował jej prezent od Tiffany & Co. „Babygirl, do zobaczenia wkrótce”,  obwieścił. Z kolei w walentynki udał się do swojej ukochanej z czekoladkami w kształcie serca i cudownym naszyjnikiem!  „Miłość wisi w powietrzu!”, napisał.

Czy rzeczywiście między Caidenem i North zrodziła się miłość? A może ten wyraz sympatii to wynik przyjaźni między ich rodzinami?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My cutie 💥⚡️💥

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She’s gonna LoVe It😘😘😘 Wrap that up sir, I’ll take it 💸💸💸

Post udostępniony przez Caiden Mills (@caiden817)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

North, Saint and I had the BEST time on our play date at @exploratorium It was so much FUN 🤗🤗🤗

Post udostępniony przez Caiden Mills (@caiden817)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kim and Kanye treated me to dinner last night! 😊😊😊

Post udostępniony przez Caiden Mills (@caiden817)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love Is In The Air 🥰🥰🥰

Post udostępniony przez Caiden Mills (@caiden817)

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.