nina tyrka co dzis robi
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Nina Tyrka, była ukochana Agustina Egurroli porzuciła taniec. Czym się dziś zajmuje?

Tego nikt się nie spodziewał

Aleksandra Andrzejak 10 maja 2021 16:57
nina tyrka co dzis robi
Fot. Iza Grzybowska

Talent Niny Tyrki widzowie mogli podziwiać w niejednej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Okazuje się jednak, że tancerka zmieniła branżę. Jej wybór jest zaskakujący! Kto by się spodziewał...

Nina Tyrka i Agustin Egurrola: związek

Nina Tyrka i Agustin Egurrola poznali się na castingu do Tańca z gwiazdami, który prowadził Agustin. Nina brała udział w niejednej edycji tanecznego show. Jednak w 2016 roku zdecydowała o zakończeniu kariery telewizyjnej. Na parkiecie mogliśmy ją podziwiać w duecie między innymi z: Norbim, Marcinem Millerem czy Piotrem Gruszką.

Nina i Agustin byli ze sobą kilka lat. Owocem ich związku jest córeczka. Dziś 13-letnia Carmen. Dziewczynka jest oczkiem w głowie słynnego choreografa. Para nigdy nie wzięła ślubu. Ich relacja nie przetrwała próby czasu. Kilka lat temu podjęli decyzję o rozstaniu. Dziś Agustin jest po ślubie z inną kobietą. Doczekał się także syna. Za to Nina rozwija się zawodowo... chociaż w innej branży niż dotychczas.

Zobacz także: „Staram się nie być zołzą”. Nina Tyrka i Agustin Egurrola pogodzili się!

nina tyrka prowadzi warzywniak
Fot. TRICOLORS/East News

Co dziś robi Nina Tyrka?

Nina Tyrka przez lata była związana z Zawodową Grupą Taneczną Volt. Pracowała także jako instruktorka w Egurrola Dance Studio. Jej brat, Piotr, również jest tancerze. Także współpracował z grupą Volt, oraz pracował na stanowisku menedżera we wspomnianej szkole tańca Agustina Egurroli. Nina i Piotr byli ostatnio gośćmi porannego show Dzień dobry TVN. W rozmowie z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak opowiedzieli o tym czym się obecnie zajmują. 

Ze względu na pandemię koronawirusa tancerze musieli zrezygnować z uprawianego zawodu ze względu na ograniczające ich obostrzenia. Nina i Piotr próbowali nawet prowadzić zajęcia taneczne online, jednak taka forma nie spełniała ich oczekiwań. „Prowadząc zajęcia online, nie widzisz ludzi, nie odbierasz ich energii. Nie potrafiłam się tym w stu procentach dzielić” - mówiła Nina.

Zobacz także: Agustin Egurrola krytykowany za surowe oceny w Dance Dance Dance. Juror odpowiedział! 

nina tyrka z bratem prowadza warzywniak
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Nina Tyrka i Waldemar Błaszczyk podczas drugiego odcinka V edycji Tańca z Gwiazdami, 2016

Rodzeństwo postanowiło zmienić branżę. Otworzyli sklep z warzywami i owocami. „Wywodzimy się z rodziny warzywniaków. I mama, i tata zajmują się tym od lat. (..) Wiedziałem, co robię” - powiedział w programie Piotr. Nina postanowiła dołączyć do brata. Teraz wspólnie prowadzą biznes.

„Mamy ogromne plany. Sprzedawaliśmy pasje i emocje, teraz sprzedajemy warzywa i owoce. Szukałem podobieństw. Po co ludzie przychodzą do warzywniaka? Nie po paprykę czy ziemniaki. Ich marzeniem jest pyszny obiad rodzinny, zdrowie, odchudzanie więc ja nadal spełniam czyjeś marzenia, nadal mogę sprzedawać coś więcej aniżeli rzecz” - dodał Piotr. 

Trzymamy kciuki za ich nowy biznes! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.