Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
WSPOMNIENIE

Qczaj pożegnał w sieci jedną z najbliższych osób: „Kochała mnie takiego, jakim jestem”

Trener opublikował wzruszające wideo i wpis

Rafał Kowalski 8 maja 2021 16:15
Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Czas mija nieustannie a wraz z nim kończą kolejne istnienia naszych bliskich. Przykrą informacją o śmierci babci podzielił się chwilę temu Daniel Kuczaj, znany jako Qczaj. Trener tysięcy Polek i Polaków zamieścił na Instagramie poruszające wideo, na którym rozmawia z ukochaną seniorką rodu. We wpisie towarzyszącym nagraniu, 34-latek pożegnał panią Zofię.

Qczaj o śmierci babci. Wideo i poruszające słowa

Babcia Qczaja była jedną z najważniejszych osób w życiu miłośnika sportu. Gwiazdor, który nie miał łatwego dzieciństwa wspominał w swoim wpisie, że mimo różnic między nim a panią Zosią, zawsze darzyli się szacunkiem i wielką miłością.

Seniorka rodu czuła jednak od pewnego czasu, że gaśnie… „Gdy widzieliśmy się ostatni raz mówiła, że jeszcze trochę i trza się brać na tamten świat... Dziwne to. Próbujesz nie dopuszczać do siebie znaczenia tych słów, aż w końcu stają się rzeczywistością. Opowiadałem Jej wtedy co ja tak właściwie zamierzam robić...nie wiem czy wszystko rozumiała, natomiast zawsze wierzyła w moje pomysły. Chociaż nie we wszystkim się zgadzaliśmy to jestem pewien, że kochała mnie takiego jakim jestem”, napisał pełny emocji wnuk pani Zofii.

Qczaj dodał też, że smutek to jedyna uczucie, jakie dziś mu towarzyszy. Ulubieniec internautów zdobył się jednak na jedno pogodne wspomnienie. „Za dzieciaka zamiast „K” mówiłem „T” więc zamiast „krowa” wychodziła „trowa”... Babcia uczyła mnie jak to zmienić. Opowiadała, że obudziłem Ją przerażoną którejś nocy stojąc nad łóżkiem i drąc się na cały głos: „Babciu babciu pacz! Krrrrowa! Krrooowa”. Strasznie żałuję, że już Cię nie obudzę. Dobranoc Babciu Zosiu”, zakończył piękny wpis Daniel Kuczaj.


Wysyłamy morze otuchy, dobrych słów i współczucia. Wierzymy, że babcia Qczaja jest i zawsze będzie z niego dumna. 

CZYTAJ TEŻ: Szczere wyznanie Qczaja: „Chciałbym mieć dziecko, ale będąc gejem w tym kraju…”

Babcia Qczaja nie żyje, pani Zosia
Fot. Instagram Daniela Kuczaja, screen z wideo

Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

TAGI #Qczaj

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.