Natalia Dawidowska, Big Brother
Fot. Materiały prasowe TVN
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Natalia Dawidowska z programu Big Brother miała kiedyś długie włosy!

Jej zdjęcie z przeszłości zaskakuje...

Weronika Kostyra 28 października 2019 12:52
Natalia Dawidowska, Big Brother
Fot. Materiały prasowe TVN

Natalia Dawidowska była jedną z najbardziej wyrazistych postaci w drugiej edycji programu Big Brother. Zgodnie z decyzją widzów właśnie opuściła dom Wielkiego Brata. Natalia otwarcie mówi o swoim homoseksualizmie oraz o tym, że ze względu na swój wygląd często bywa brana za mężczyznę. Okazuje się jednak, że w przeszłości wyglądała dużo bardziej kobieco, a nawet nosiła długie włosy.

Natalia Dawidowska w przeszłości

Na co dzień Natalia Dawidowska pracuje jako kurier i nie wstydzi się swojego wyglądu chłopczycy. Lubi swoje krótkie włosy i od wielu lat nie założyła sukienki. Spotkało ją to dopiero w programie, ponieważ w ramach jednego z zadań musiała założyć spódnicę. Bardzo się jednak przed tym broniła. Pobyt Natalii w domu Wielkiego Brata od początku budził duże emocje. „Pewne obawy są. Powiem szczerze, że ze względu na wygląd często ludzie mylą mnie z panem. Na pewno więc będzie duże poruszenie ze względu na to, że zostanę przedstawiona jako Natalia Dawidowska. Wiadomo, że różne rzeczy mogą mnie spotkać w domu Wielkiego Brata, ale mam nadzieję, że będzie dobrze”, mówiła VIVIE! jeszcze przed rozpoczęciem Big Brothera.

Chociaż Natalia jest już „na wolności”, również w czasie jej pobytu w domu Wielkiego Brata jej konto na Instagramie pozostawało aktywne. Prowadzili je jej bliscy. To oni opublikowali jakiś czas temu zdjęcie Natalii sprzed lat. Ma na nim długie włosy i makijaż. Trzeba przyznać, że wygląda zupełnie inaczej. Fani są zaskoczeni wyglądem Natalii Dawidowskiej. „Wiele razy zastanawiałam się jak Natalia wygląda w długich włosach. Teraz już wiem że jest śliczną dziewczyną. Natalia jesteś dobra wrażliwą pełną empatii osoba”, „W krótkich czy długich nadal twarz ta sama”, czytamy w komentarzach. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…