One udowadniają, że czas dla nich zatrzymał się w miejscu!

Damian Duda 5 marca 2018 07:05

Tegoroczna — już 90. (!) — ceremonia wręczenia Nagród Akademii Filmowej dobiegła końca! Po raz kolejny doceniono najlepsze produkcje oraz kreacje aktorskie... Poza tym widzowie mogli zaobserwować pewną zmianę pokoleniową w Hollywood. Miejsca aktorek, bez których często nikt nie wyobrażał sobie tak ważnego wieczoru, zajęły ich młodsze koleżanki. Pojawiły się również największe gwiazdy filmowe. Całe szczęście na tegorocznej gali nie zabrakło wszystkim świetnie znanych gwiazd kina, które udowadniają, że czas dla nich zatrzymał się w miejscu.

Zobaczcie, jak w trakcie 90. ceremonii rozdania Oscarów prezentowały się damy światowego kina!  

1/4
Oscary 2018, starsze aktorki
Copyright @Getty Images
1/4

80-letnia Jane Fonda zachwyciła wszystkich w kreacji od Balmain. Internauci twierdzą, że wyglądała dużo lepiej niż jej młodsze koleżanki. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem?

2/4
Oscary 2018, starsze aktorki, Meryl Streep
Copyright @
2/4

Niewiele gwiazd ma takie wyczucie stylu jak Meryl Streep. Czerwona suknia z odważnym dekoltem, którą aktorka postanowiła założyć na 90. ceremonię rozdania Nagród Akademii Filmowej, sprawiła, że 68-letnia aktorka jest na językach wszystkich. Oczywiście, w dobrym znaczeniu tego zdania!

3/4
Oscary 2018, starsze aktorki
Copyright @Getty Images
3/4

Laura Dern wie, jak przykuć uwagę fotoreporterów. 51-letnia gwiazda udowadnia, że wiek... nie ma znaczenia! A o jej kreacji marzy niejedna kobieta... Zgadzacie się z nasza opinią?

4/4
Oscary 2018, starsze aktorki, Helen Mirren
Copyright @GettyImages-927242544.jpg
4/4

Ta noc należała do 72-letniej Heleny Mirren! Uważacie, że gwiazda może obawiać się o swoją konkurencję? My w to wątpimy!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.