One udowadniają, że czas dla nich zatrzymał się w miejscu!

Damian Duda 5 marca 2018 07:05

Tegoroczna — już 90. (!) — ceremonia wręczenia Nagród Akademii Filmowej dobiegła końca! Po raz kolejny doceniono najlepsze produkcje oraz kreacje aktorskie... Poza tym widzowie mogli zaobserwować pewną zmianę pokoleniową w Hollywood. Miejsca aktorek, bez których często nikt nie wyobrażał sobie tak ważnego wieczoru, zajęły ich młodsze koleżanki. Pojawiły się również największe gwiazdy filmowe. Całe szczęście na tegorocznej gali nie zabrakło wszystkim świetnie znanych gwiazd kina, które udowadniają, że czas dla nich zatrzymał się w miejscu.

Zobaczcie, jak w trakcie 90. ceremonii rozdania Oscarów prezentowały się damy światowego kina!  

1/4
Oscary 2018, starsze aktorki
Copyright @Getty Images
1/4

80-letnia Jane Fonda zachwyciła wszystkich w kreacji od Balmain. Internauci twierdzą, że wyglądała dużo lepiej niż jej młodsze koleżanki. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem?

2/4
Oscary 2018, starsze aktorki, Meryl Streep
Copyright @
2/4

Niewiele gwiazd ma takie wyczucie stylu jak Meryl Streep. Czerwona suknia z odważnym dekoltem, którą aktorka postanowiła założyć na 90. ceremonię rozdania Nagród Akademii Filmowej, sprawiła, że 68-letnia aktorka jest na językach wszystkich. Oczywiście, w dobrym znaczeniu tego zdania!

3/4
Oscary 2018, starsze aktorki
Copyright @Getty Images
3/4

Laura Dern wie, jak przykuć uwagę fotoreporterów. 51-letnia gwiazda udowadnia, że wiek... nie ma znaczenia! A o jej kreacji marzy niejedna kobieta... Zgadzacie się z nasza opinią?

4/4
Oscary 2018, starsze aktorki, Helen Mirren
Copyright @GettyImages-927242544.jpg
4/4

Ta noc należała do 72-letniej Heleny Mirren! Uważacie, że gwiazda może obawiać się o swoją konkurencję? My w to wątpimy!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.