Najprzystojniejszy więzień świata, Jeremy Meeks, main topic
Fot. Instagram
O NIM JEST GŁOŚNO

„Najprzystojniejszy więzień świata’’ zdradził kochankę-miliarderkę z... byłą żoną?!

VIVA 9 grudnia 2017 19:30
Najprzystojniejszy więzień świata, Jeremy Meeks, main topic
Fot. Instagram

Historie miłosne „najprzystojniejszego więźnia świata’’ mogą być sporym wyzwaniem nawet dla wiernych widzów brazylijskich telenoweli. Liczne zdrady, romanse, powroty, a do tego małżeństwo. Nietrudno się pogubić. Sytuacji nie poprawia ostatni wpis żony Jeremy'ego Meeksa, Melissy. Była partnerka twierdzi, że ojciec jej dzieci zdradził kochankę-miliarderkę, z którą jest obecnie związany. Kobietą, która była jego kolejną kochanką, miała być... właśnie jego była żona. „Mój były mąż był już niewierny w swoim nowym związku. Ze mną...’’, napisała Melissa. Internauci źle zrozumieli słowa byłej żony „najprzystojniejszego więźnia. Gdyż, jak później tłumaczono, to zwykłe przejęzyczenie. Wierzycie w te słowa? 

Jeremy Meeks o kochance-milarderce 

W wywiadzie, którego udzielił „Sunday Mirror” były przestępca zapewnił o swojej prawdziwej miłości do dziedziczki marki Topshop: „Nigdy nie byłem bardziej szczęśliwy. Znaleźliśmy miłość i jesteśmy szczęśliwi. Kocham Chloe dla niej samej i gdyby nie miała ani dolara, nic by to nie zmieniło, bo jesteśmy razem tacy szczęśliwi”, tłumaczył. Jeremy twierdzi, że kiedy się poznali, nie wiedział nawet kim jest ukochana. „Kiedy poznałem Chloe na imprezie na festiwalu w Cannes, byłem sam, nie rozmawiając z nikim, więc przyszła i zaczęła ze mną rozmawiać”, opowiadał. „Jest bardzo miła i troskliwa, i to przyciągnęło mnie do niej, ale tej pierwszej nocy, po prostu rozmawialiśmy przez kilka minut i poszliśmy każde w swoją stronę”.

Jeremy Meeks — żona 

Kiedy ich rozstanie oraz rozwód stały się faktem, początkowo oboje zapewniali, że dla dobra rodziny pozostaną w przyjaznych stosunkach. Byli małżeństwem przez osiem lat i nawet po zdradzie, której  Jeremy Meeks dopuścił się na oczach całego świata, chcieli rozstać się z godnością. Gorące zdjęcia przystojnego modela i jego kochanki-miliarderki na jachcie obiegły wtedy Internet. Melissa Meeks mówi, że wtedy ich małżeństwo definitywnie się skończyło. Twierdzi, że nie byli idealnym małżeństwem, ale wcześniej sądziła, że ich związek da się jeszcze uratować. Po skandalu, zdecydowali się na separację, a później wpłynął pozew o rozwód, jako powód podając różnice nie do pogodzenia. Melissa oczekuje teraz od niego wysokich alimentów.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.