Weronika Kostyra 4 listopada 2017 19:00
1/5
Chloe Green i Jeremy Meeks
Copyright @Instagram @jmeeksofficial
1/5

 

Mimo wcześniejszych zapewnień, rozwód „najprzystojniejszego więźnia świata” i jego zdradzonej żony wcale nie będzie łatwy, ani pokojowy. Po tym jak Jeremy Meeks przedstawił swojego siedmioletniego syna kochance i ogłosił, że zamierza walczyć o prawa do opieki nad nim, rozpętała się wojna.

 

Rozwód „najprzystojniejszego więźnia świata”

Kiedy ich rozstanie oraz rozwód stały się faktem, początkowo oboje zapewniali, że dla dobra dziecka pozostaną w przyjaznych stosunkach. Byli małżeństwem osiem lat i nawet po zdradzie, której dopuścił się na oczach całego świata Jeremy Meeks, chcieli rozstać się z godnością. Gorące zdjęcia przystojnego modela i jego kochanki-miliarderki na jachcie obiegły wtedy Internet. Melissa Meeks mówi, że wtedy ich małżeństwo definitywnie się skończyło. Twierdzi, że nie byli idealnym małżeństwem, ale wcześniej sądziła, że ich związek da się jeszcze uratować. Po skandalu, zdecydowali się na separację, a później także pozew o rozwód, jako powód podając różnice nie do pogodzenia. Melissa oczekuje teraz od niego wysokich alimentów.

 

W oświadczeniu majątkowym zadeklarowała, że jej były partner zarabia nawet milion dolarów miesięcznie. Twierdzi, że jeździ samochodem wartym 150 tysięcy dolarów i posiada dużo cennej biżuterii, podczas gdy ona jako pielęgniarka zarabia 10 tysięcy miesięcznie przy wydatkach rzędu 11 tysięcy. Nie wiadomo, czy kwota ta jest prawdziwa, ponieważ nie widziała dokumentów niewiernego męża. „Nie wiem dokładnie ile zarabia, ale na pewno więcej niż ja”, powiedziała mediom. Przekonuje też, że jej były partner wiedzie życie playboya ze swoją bogatą kochanką, a także że sława uderzyła mu do głowy. Podobno nie jest też idealnym ojcem, jakiego udaje, ponieważ ze swoim synem spędza nie więcej niż dwa dni w miesiącu.

 

Między małżonkami szykuje się zacięta walka. Jednej stronie zależy na pieniądzach, z kolei drugiej na jak najszybszym finale całej sprawy. Wszystko wskazuje bowiem na to, że Jeremy Meeks chciałby wkrótce poślubić nową partnerkę, dziedziczkę olbrzymiej fortuny.

 

Zobacz także: Najprzystojniejszy więzień świata na wakacjach z kochanką-miliarderką! Zobacz ich gorące zdjęcia

2/5
Najprzystojniejszy więzień świata, Jeremy Meeks z synem
Copyright @Instagram @jmeeksofficial
2/5
3/5
Melissa Meeks z synem
Copyright @Instagram @mmeeks14
3/5
4/5
Najprzystojniejszy więzień świata, Jeremy Meeks, Chloe Green
Copyright @Instagram @jmeeksofficial
4/5
5/5
Najprzystojniejszy więzień świata, Jeremy Meeks z synem
Copyright @Instagram @jmeeksofficial
5/5

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.