Mamo to ja
Fot. mamotoja.pl
MAMO TO JA!

Powitajmy Mamotoja.pl – następcę Babyonline.pl!

Artykuł sponsorowany 6 lutego 2018 10:30
Mamo to ja
Fot. mamotoja.pl

Najlepsza strona dla rodziców w Polsce, czyli Babyonline.pl zmieniło nazwę na Mamotoja.pl. Nowy layout to nie jedyna nowość – sprawdź, co się zmieniło! 

 

Jeden z najlepszych serwisów eksperckich dla rodziców, czyli Mamotoja.pl przeszedł metamorfozę! Z dawnej strony Babyonline.pl stał się Mamotoja.pl i dostał nowy wygląd. 

Dlaczego serwis się zmienił?
Zmiana nazwy i szaty graficznej były podyktowane jeszcze większą wygodą użytkownika strony – teraz dzięki metamorfozie, serwis jest:

  • bardziej intuicyjny, za sprawą ulepszonej nawigacji;
  • bardziej przystosowany do użytkowników (szczególnie tych, którzy korzystają ze strony w wersji mobilnej);
  • ma wszystkie narzędzia pod ręką niezależnie od miejsca na stronie.

Każdy, kto jest rodzicem, na pewno zna czasopismo „Mamo, To Ja”, które istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Ale nie każdy wie, że te same redaktorki, które je tworzą, współtworzą również ekspercki serwis dla rodziców, jakim jest Babyonline.pl. Dlatego też zdecydowano się na zmiany i wyjście jeszcze bardziej ku użytkownikom – by być jeszcze bliżej rodziców, pomagać im i radzić, kiedy mają wątpliwości związane z dziećmi. 

 

Co zostało niezmienione na Mamotoja.pl?

Zmiana nazwy na Mamotoja.pl oraz nowa szata graficzna są jeszcze bardziej przystosowane do użytkowników, ale to nadal ten sam serwis, a raczej jego kontynuacja. Nadal rodzice mogą znaleźć w nim swoje ulubione narzędzia, takie jak kalendarz ciąży, kalkulator dni płodnych czy kalendarz rozwoju dziecka, a także zasięgnąć porad ekspertów. Mamotoja.pl to serwis, na którym można znaleźć te same rady na temat radzenia sobie z dolegliwościami w ciąży, problemami wychowawczymi czy leczeniem popularnych chorób u dzieci. Na Mamotoja.pl można też dalej znaleźć ulubione narzędzia dla rodziców, w tym kalendarz ciąży, kalkulator terminu porodu czy też kalendarz rozwoju niemowlaka. Jeśli jesteś mamą lub tatą, zachęcamy do odwiedzenia strony Mamotoja.pl i zostania tam na dłużej – została ona przystosowana specjalnie dla ciebie!
 

Mamo to ja
Fot. mamotoja.pl

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.