Mamo to ja
Fot. mamotoja.pl
MAMO TO JA!

Powitajmy Mamotoja.pl – następcę Babyonline.pl!

Artykuł sponsorowany 6 lutego 2018 10:30
Mamo to ja
Fot. mamotoja.pl

Najlepsza strona dla rodziców w Polsce, czyli Babyonline.pl zmieniło nazwę na Mamotoja.pl. Nowy layout to nie jedyna nowość – sprawdź, co się zmieniło! 

 

Jeden z najlepszych serwisów eksperckich dla rodziców, czyli Mamotoja.pl przeszedł metamorfozę! Z dawnej strony Babyonline.pl stał się Mamotoja.pl i dostał nowy wygląd. 

Dlaczego serwis się zmienił?
Zmiana nazwy i szaty graficznej były podyktowane jeszcze większą wygodą użytkownika strony – teraz dzięki metamorfozie, serwis jest:

  • bardziej intuicyjny, za sprawą ulepszonej nawigacji;
  • bardziej przystosowany do użytkowników (szczególnie tych, którzy korzystają ze strony w wersji mobilnej);
  • ma wszystkie narzędzia pod ręką niezależnie od miejsca na stronie.

Każdy, kto jest rodzicem, na pewno zna czasopismo „Mamo, To Ja”, które istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Ale nie każdy wie, że te same redaktorki, które je tworzą, współtworzą również ekspercki serwis dla rodziców, jakim jest Babyonline.pl. Dlatego też zdecydowano się na zmiany i wyjście jeszcze bardziej ku użytkownikom – by być jeszcze bliżej rodziców, pomagać im i radzić, kiedy mają wątpliwości związane z dziećmi. 

 

Co zostało niezmienione na Mamotoja.pl?

Zmiana nazwy na Mamotoja.pl oraz nowa szata graficzna są jeszcze bardziej przystosowane do użytkowników, ale to nadal ten sam serwis, a raczej jego kontynuacja. Nadal rodzice mogą znaleźć w nim swoje ulubione narzędzia, takie jak kalendarz ciąży, kalkulator dni płodnych czy kalendarz rozwoju dziecka, a także zasięgnąć porad ekspertów. Mamotoja.pl to serwis, na którym można znaleźć te same rady na temat radzenia sobie z dolegliwościami w ciąży, problemami wychowawczymi czy leczeniem popularnych chorób u dzieci. Na Mamotoja.pl można też dalej znaleźć ulubione narzędzia dla rodziców, w tym kalendarz ciąży, kalkulator terminu porodu czy też kalendarz rozwoju niemowlaka. Jeśli jesteś mamą lub tatą, zachęcamy do odwiedzenia strony Mamotoja.pl i zostania tam na dłużej – została ona przystosowana specjalnie dla ciebie!
 

Mamo to ja
Fot. mamotoja.pl

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.