Sabina Zięba 17 listopada 2017 07:00
1/8
Copyright @Getty Images / East News
1/8

Kilka dni temu głośno było o niespodziewanej zmianie, na którą zdecydował się Robert Lewandowski. Piłkarz, który całe życie był naturalnym brunetem, nagle wzorem Kim Kardashian zdecydował się na blond. Okazuje się, ze nie on jeden na boisku szokował fryzurą...

Polecamy też: Spektakularna metamorfoza Roberta Lewandowskiego. Piłkarz już tak nie wygląda!

Choć oczywiście największą sławą cieszą się sportowcy, którzy odnoszą spektakularne sukcesy dzięki swoim nieprzeciętnym umiejętnościom, niektórzy decydują się na wybicie się ponad tłum za pomocą innych wyjątkowych sposobów. Jednym z nich jest wygląd - niezwykłe fryzury na długo pozostają w pamięci fanów piłki nożnej. Zdarza się, że oryginalność ich uczesania determinowana jest genetycznymi uwarunkowaniami, ale najczęściej to sami zawodnicy podejmują decyzję o zmianie. Zobaczcie w naszej galerii najdziwniejsze fryzury piłkarzy! Gwarantujemy, że rozbawią Was do łez!

2/8
Copyright @Getty Images
2/8

3/8
Copyright @East News
3/8

4/8
Copyright @Getty Images
4/8

5/8
Copyright @Getty Images
5/8

6/8
Copyright @Pinterest
6/8

7/8
Copyright @East News
7/8

8/8
Copyright @Getty Images
8/8

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.