Sabina Zięba 17 listopada 2017 07:00
1/8
Copyright @Getty Images / East News
1/8

Kilka dni temu głośno było o niespodziewanej zmianie, na którą zdecydował się Robert Lewandowski. Piłkarz, który całe życie był naturalnym brunetem, nagle wzorem Kim Kardashian zdecydował się na blond. Okazuje się, ze nie on jeden na boisku szokował fryzurą...

Polecamy też: Spektakularna metamorfoza Roberta Lewandowskiego. Piłkarz już tak nie wygląda!

Choć oczywiście największą sławą cieszą się sportowcy, którzy odnoszą spektakularne sukcesy dzięki swoim nieprzeciętnym umiejętnościom, niektórzy decydują się na wybicie się ponad tłum za pomocą innych wyjątkowych sposobów. Jednym z nich jest wygląd - niezwykłe fryzury na długo pozostają w pamięci fanów piłki nożnej. Zdarza się, że oryginalność ich uczesania determinowana jest genetycznymi uwarunkowaniami, ale najczęściej to sami zawodnicy podejmują decyzję o zmianie. Zobaczcie w naszej galerii najdziwniejsze fryzury piłkarzy! Gwarantujemy, że rozbawią Was do łez!

2/8
Copyright @Getty Images
2/8

3/8
Copyright @East News
3/8

4/8
Copyright @Getty Images
4/8

5/8
Copyright @Getty Images
5/8

6/8
Copyright @Pinterest
6/8

7/8
Copyright @East News
7/8

8/8
Copyright @Getty Images
8/8

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.