Jurek Owsiak, WOŚP 2021 aukcje
Fot. materiały prasowe / Łukasz Widziszowski
O TYM JEST GŁOŚNO

Kotarski, Mensah, Świątek, Lewandowski... To ich aukcje na WOŚP okazały się najdroższymi

Padł absolutny rekord!

Rafał Kowalski 15 lutego 2021 14:56
Jurek Owsiak, WOŚP 2021 aukcje
Fot. materiały prasowe / Łukasz Widziszowski

Za nami 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak na razie Jerzy Owsiak podał, że deklarowana zebrana kwota to 127 495 626 złotych. Ostateczną sumę, która ma szansę stać się rekordową, poznamy podczas specjalnej konferencji zaplanowanej na koniec marca. Ogromną częścią finansowego sukcesu akcji jak co roku są aukcje charytatywne. Czyja cieszyła się największą popularnością?

Licytacje gwiazd na WOŚP 2021 – rekordowe sumy

Oto ranking 15 najcenniejszych aukcji gwiazd zorganizowanych z okazji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkie licytacje zakończyły się w Walentynki.

Przypomnijmy, że sprzedanie Ferrari i książki od Radka Kotarskiego za niemal pół miliona złotych to absolutny rekord. „Mamy to! Rekord @fundacjawosp ustanowiony! Książka "Inaczej" + Ferrari F430 F1 sprzedane na licytacji WOŚP za rekordową kwotę 450555 złotych. Gratuluję przyszłej nabywczyni lub nabywcy! :)”, napisał internetowy twórca na Instagramie.

I my szystkim, którzy przyczynili się do tego ogromnego sukcesu serdecznie gratulujemy! Licytowaliście i Wy? 

TAGI #WOŚP

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.