Jurek Owsiak, WOŚP 2021 aukcje
Fot. materiały prasowe / Łukasz Widziszowski
O TYM JEST GŁOŚNO

Kotarski, Mensah, Świątek, Lewandowski... To ich aukcje na WOŚP okazały się najdroższymi

Padł absolutny rekord!

Rafał Kowalski 15 lutego 2021 14:56
Jurek Owsiak, WOŚP 2021 aukcje
Fot. materiały prasowe / Łukasz Widziszowski

Za nami 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak na razie Jerzy Owsiak podał, że deklarowana zebrana kwota to 127 495 626 złotych. Ostateczną sumę, która ma szansę stać się rekordową, poznamy podczas specjalnej konferencji zaplanowanej na koniec marca. Ogromną częścią finansowego sukcesu akcji jak co roku są aukcje charytatywne. Czyja cieszyła się największą popularnością?

Licytacje gwiazd na WOŚP 2021 – rekordowe sumy

Oto ranking 15 najcenniejszych aukcji gwiazd zorganizowanych z okazji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkie licytacje zakończyły się w Walentynki.

Przypomnijmy, że sprzedanie Ferrari i książki od Radka Kotarskiego za niemal pół miliona złotych to absolutny rekord. „Mamy to! Rekord @fundacjawosp ustanowiony! Książka "Inaczej" + Ferrari F430 F1 sprzedane na licytacji WOŚP za rekordową kwotę 450555 złotych. Gratuluję przyszłej nabywczyni lub nabywcy! :)”, napisał internetowy twórca na Instagramie.

I my szystkim, którzy przyczynili się do tego ogromnego sukcesu serdecznie gratulujemy! Licytowaliście i Wy? 

TAGI #WOŚP

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?