Jurek Owsiak, WOŚP 2021 aukcje
Fot. materiały prasowe / Łukasz Widziszowski
O TYM JEST GŁOŚNO

Kotarski, Mensah, Świątek, Lewandowski... To ich aukcje na WOŚP okazały się najdroższymi

Padł absolutny rekord!

Rafał Kowalski 15 lutego 2021 14:56
Jurek Owsiak, WOŚP 2021 aukcje
Fot. materiały prasowe / Łukasz Widziszowski

Za nami 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak na razie Jerzy Owsiak podał, że deklarowana zebrana kwota to 127 495 626 złotych. Ostateczną sumę, która ma szansę stać się rekordową, poznamy podczas specjalnej konferencji zaplanowanej na koniec marca. Ogromną częścią finansowego sukcesu akcji jak co roku są aukcje charytatywne. Czyja cieszyła się największą popularnością?

Licytacje gwiazd na WOŚP 2021 – rekordowe sumy

Oto ranking 15 najcenniejszych aukcji gwiazd zorganizowanych z okazji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkie licytacje zakończyły się w Walentynki.

Przypomnijmy, że sprzedanie Ferrari i książki od Radka Kotarskiego za niemal pół miliona złotych to absolutny rekord. „Mamy to! Rekord @fundacjawosp ustanowiony! Książka "Inaczej" + Ferrari F430 F1 sprzedane na licytacji WOŚP za rekordową kwotę 450555 złotych. Gratuluję przyszłej nabywczyni lub nabywcy! :)”, napisał internetowy twórca na Instagramie.

I my szystkim, którzy przyczynili się do tego ogromnego sukcesu serdecznie gratulujemy! Licytowaliście i Wy? 

TAGI #WOŚP

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?