Robbie Williams
Fot. Instagram @robbiewilliams
O TYM JEST GŁOŚNO

Skandal na Mistrzostwach Świata w Rosji! Robbie Williams obraził kibiców?! 

Artysta pokazał do kamery środkowy palec!

Olga Figaszewska 14 czerwca 2018 19:40
Robbie Williams
Fot. Instagram @robbiewilliams

Rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018 w Rosji! W czwartkowe popołudnie odbyła się ceremonia otwarcia, na której pojawili się specjalni goście: były piłkarz, Brazylijczyk Ronaldo, a także muzyczne gwiazdy - Robbie Williams i śpiewaczka operowa, Aida Garifulina. Wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z planem... dopóki brytyjski artysta nie pokazał środkowego palca! Z pewnością ten występ wszyscy zapamiętają na długo! Dlaczego to zrobił?

Skandal na otwarciu Mistrzostw Świata 2018

Mundial jeszcze dobrze nie wystartował, a już doczekaliśmy skandalu. Podczas gali otwarcia na stadionie Łużniki wystąpił brytyjski piosenkarz, Robbie Williams. Wykonał swoje największe przeboje. Nie mogło zabraknąć takich utworów jak: Let me entertain youFeelRock DJ czy Angel

W pewnym momencie gwiazdor skierował środkowy palec w stronę kamery. Dlaczego to zrobił? Wszystko wskazuje na to, że piosenkarz zareagował tak na krytykę ze strony fanów. Jeszcze przed Mistrzostwami Świata 2018 zarzucili mu, że zgodził się zaśpiewać na ceremonii otwarcia w Rosji jedynie ze względu na olbrzymie wynagrodzenie. Okazuje się, że artysta odpowiedział hejterom przekształcając słowa jednego z utworów. W oryginalnej wersji słyszymy: „Sprzedawanie się nie jest łatwe. Większość mnie wykorzystuje, Każdej nocy”. Tymczasem po zmianie jasno wybrzmiewa: „Sprzedawanie się nie jest łatwe, Większość mnie wykorzystuje, ale ja robię to za darmo”. W ten sposób utnie spekulacje internautów? 

Mistrzostwa Świata w Rosji 2018, Robbie Williams
Fot. East News

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.